یک بی‌خانمان در 10 دقیقه له شد/پلیس‌های وحشی را بشناسید+تصاویر دلخراش

مامور پلیس پس از درگیر شدن با یک فرد بی‌خانمان وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند و بارها و بارها به وی شوک الکتریکی وارد می نمودند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از واشنگتن پست دو مامور پلیس شهر کالیفرنیا به دلیل ضرب و شتم و قتل بی دلیل یک مرد 37 ساله در سال 2011 بازداشت شده بودند با ارائه مدارک جدید که شامل یک فیلم ویدئویی است در دادگاه برای محاکمه آنان ارائه شد.

بر اساس این فیلم به عنوان موردی جدید از جنایت آنان در ارتباط با‌" کلی تو‌ماس " که فرد بی خا‌نمانی است و در شهر فولر‌تون واقع در کالیفرنیا مورد ضرب و شتم 6 افسر پلیس به مدت 10 دقیقه قرار گرفت و پس از لحظاتی پس از انتقال در بیمارستان جان باخت.

همچنین بر اساس این فیلم که لحظاتی دلخراش را نسبت به رفتار وحشیانه برخی از افسران پلیس نسبت به افراد دیگر، جنگ طلبانه است "کیلی‌ توماس‌" بارها و بارها حدود 30 بار صدا می‌زند و از وی کمک می‌خواست که پس از گذشت 2 سال از مرگ " کلی تو‌ماس" پدرش " رو‌ن تو‌ماس" در دادگاه او‌رنج کانتی پرونده قتل فرزند خود را پی‌گیری می‌کند.

بر اساس حکم دادگاه مانوئل دا‌موس 39 ساله جی سیسینلی‌ 42 ساله دو‌افر"پلیس که هر دو دوباره بازداشت شده اند و قبلا پس از دستگیری با پرداخت وثیقه آزاد شده بودند.

این دو افسر در جلسه دادگاه اعلام بی گناهی کردند اما دادگاه بر اساس اسناد کشف شده جدید" مانوئل داموس" به اتهام قتل درجه 2 و " جی سیسینلی" را به کاربرد خشونت بیش از اندازه متهم کرده است.

یک افسر دیگر پلیس نیز به اتهام غیر عمد و به کار بردن خشونت بیش از اندازه به دادگاه احضار و سه افسر دیگر نیز دستگیر شدند.

جلسه دادگاه آنان به دلیل پیچیده شدن روند آن بدون صدور حکم پایان یافت و تا اعلام جلسه بعدی افسران گناهکار از مقام خود خلع و در بازداشت پلیس به سر می برند .

خشونت پلیس آمریکا حوادث زیادی را در این کشور به وجود آورده است و به همین دلیل 18 سال پیش روز 22 اکتبر روز ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس آمریکا امسال نیز برای هجدهمین سال متوالی با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور به خشونت بیش از حد افسران پلیس اعتراض کردند. 

به گفته مقامات و اعضای کمیته 22 اکتبر، تعداد زیادی از قربانیان برای همیشه ناشناس می مانند و هیچ تحقیق و بررسی در مورد شیوه کشته شدنشان توسط نیروهای پلیس صورت نمی گیرد.

کسانی که روز 22 اکتبر فریاد اعتراض آمیز علیه پلیس آمریکا می دادند از این هراس دارند که پلیس به عنوان عاملین امنیت خود عامل ناامنی  و هراس مردم شوند.
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: