مدیرعامل "فرابورس" خبر داد:

عضویت "فرابورس" در فدراسیون بورس‌های اروپا و آسیا به تصویب رسید

در نوزدهمین مجمع سالانه فیاس در مسقط عمان که با حضور مدیران اجرایی فیاس با حضور اعضای فدراسیون تشکیل شد و طی آن با درخواست عضویت کامل فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی موافقت شد.

گزارش سرويس اقتصادي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط‌عمومی فرابورس ایران، امیرهامونی مدير عامل فرابورس ايران که هم اکنون در نوزدهمین مجمع سالانه فیاس در مسقط عمان به سر می‌برد، با اعلام این خبر گفت: جلسه مدیران اجرایی فیاس با حضور اعضای فدراسیون تشکیل شد و طی آن با درخواست عضویت کامل فرابورس در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی موافقت شد.
 
بنا بر گفته  مدیرعامل فرابورس عضویت در فیاس می‌تواند به سه شکل عضویت کامل، عضویت وابسته و عضویت مربوط باشد که فرابورس به عضویت کامل این فدراسیون درآمده است.
 
هامونی با بیان اینکه مجمع عمومی شامل همه اعضای فدراسیون است و حداقل سالی یک‌بار تشکیل می‌شود، خاطر نشان ساخت: هدف فدراسیون، ایجاد شرایطی برای  توسعه بازارهای داخلی، بهبود همکاری و هماهنگ سازی بازارهای اروپا، آسیا و حوزه دریای مدیترانه است و عضویت فرابورس در این فدراسیون علاوه بر آنکه نقطه عطفی در کارنامه این شرکت محسوب می‌شود، آغازی برای حضور پررنگ‌تر فرابورس در عرصه بین‌المللی نیز خواهد بود.
 
انتهاي پيام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر