کد خبر: ۴۶۵۸۴۰۲
گروه : علمی پزشکی
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰
۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰
کد خبر : ۴۶۵۸۴۰۲

بلوتوث 4.1 جدیدترین نسخه از ابزار ارتباطی بلوتوث می باشد که بزودی عرضه می شود.

به گزارش اورژانس IT باشگاه خبرنگاران،آخرین نسخه از بلوتوث با نام "چهار" شناخته می شود.مهمترین ویژگی این نسخه کم مصرف بودن آن از لحاظ مصرف انرژی می باشد که در نوع خود و در بین سایر نسخه های بلوتوث بی نظیر است.

اما اخیرا نسخه جدید بلوتوث با نام 4.1 آماده عرضه شده است.این تکنولوژی جدید دارای قابلیت هایی بیشتر از کم مصرف بودن می باشد که به اختصار آن ها را برای شما بیان می کنیم.

بلوتوث 4.1 از لحاظ فرکانس به نسل چهارم شبکه های تلفن همراه شبیه می باشد.این به معنای کار کردن بهتر با این شبکه ها بود و همچنین باعث می شود تا نرخ انتقال اطلاعات در آن بسیار بالا برود.

قابلیت کانکت شدن در بلوتوث 4.1 نیز بهبود پیدا کرده و در صورت قطع شدن ارتباط دستگاه ها خودشان برای پیدا کردن یکدیگر تلاش می کنند.اما قابلیت مهمتر بلوتوث نسخه 4.1 توانایی استفاده راحت تر در گجت های پوشیدنی مثل ساعت های هوشمند می باشد.

بلوتوث نسخه چهار و یک می تواند همزمان دستگاه را به عنوان یک لوازم جانبی و یک هاب به سایر دستگاه ها متصل کند.گروه علمي پزشكي باشگاه خبرنگاران را  در گوگل پلاس دنبال كنيدپیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ