اردبیل/با شروع بارش‌های سنگین برف:

محور خلخال به پونل مسدود می‌شود

فرماندار خلخال گفت: تنها راه نجات شهرستان برای بهره‌گیری از راه‌های ارتباطی مناسب در فصول سرما را تکمیل و بهره برداری از دو طرح مهم راه سازی شهرستان یعنی راه‌های خلخال به سرچم و خلخال به منجیل دانست.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اردبیل؛ هوشنگ محمدی امروز در نشست با مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان افزود: اهالی‌، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های این شهرستان خواستار باز نگهداری راه خلخال به پونل در فصل سرما و زمستان هستند.

وی گفت: هر سال با آغاز بارش‌های برف و شروع فصل سرما و یخبندان راه ارتباطی خلخال به پونل مسدود شده و این مشکل تا اواسط ماه دوم سال آینده ادامه می‌یابد.

محمدی افزود: راه خلخال به پونل از سوی عوامل راهداری این شهرستان بدلیل احتمال ریزش بهمن در این مسیر و جلوگیری از حوادث احتمالی ناشی از این کار در مسیر بهمن گیر محور خلخال به پونل مسدود می‌شود.

فرماندار خلخال با بیان این که بیشتر مسافرت‌های مردم خلخال به استان گیلان از این محور صورت می‌گیرد، گفت: تلاش می‌کنیم تا آغاز بارش‌های سنگین برف این محور همچنان بر روی خودروها باز نگهداشته شود، ولی با شروع بارش‌های سنگین برف و افزایش احتمال سقوط بهمن در این مسیر راه خلخال به پونل مسدود خواهد شد.

محمدی اظهار کرد: پس از گذشت دو سال از بهره برداری از این مسیر هنوز راه خلخال به پونل تکمیل نشده و این راه به صورت رسمی تحویل اداره راه و شهرسازی خلخال نشده است.

وی افزود: بسیاری از نواقص از جمله نبود علایم راهنمایی و رانندگی و نبود گاردریل در مسیر راه تازه احداث خلخال به پونل همچنان مشاهده می‌شود.

فرماندار خلخال در ادامه تنها راه نجات شهرستان برای بهره گیری از راه‌های ارتباطی مناسب در فصول سرما را تکمیل و بهره برداری از دو طرح مهم راه سازی شهرستان یعنی راه‌های خلخال به سرچم و خلخال به منجیل دانست/س.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: خلخال ، مسدود ، شدن ، محور ، خلخال ، پونل
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر