مردی با عجیب ترین بیماری خوابگردی +عکس

خوابگردی یکی از مشکلاتی است که بسیاری به آن مبتلا هستند و نمی توان آن را به عنوان بیماری خطرناکی نام برد ولی در جایگاه خود بسیار عجیب است.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران،  هر بیماری دارای سطوح مختلفی از خطر است به طوری که ممکن است یک بیماری خیلی ساده مانند خوابگردی به حالتی خطرناک یا حتی عجیب و بی کنترل برسد.

"استیو چپمن" مردی انگلیسی است که دچار یک سطح بسیار خاص از بیماری خوابگردی شده است. در این سطح بیمار کنترلی در هنگام خواب ندارد و شاید چشمانش بسته باشد اما به نظر می رسد کاملا هوشیار بوده و فعالیت های عجیب انجام داده است.این مرد که دو فرزند دارد چندی پیش در یک خوابگردی خاص، سقف خانه خود را کاملا رنگ آمیزی کرده است و صبحانه بچه ها را نیز آماده کرده است. این در حالی است که تمام وسایل را از انباری به داخل خانه آورده و سپس آن ها را جمع کرده است.

بیماری این مرد "خواب زیبا" نامیده می شود که باعث اصلی بروز این مشکلات است. بسیاری از متخصصین بر این اعتقاد هستند که بیماران این سطح ممکن است دست به کار های واقعا خطرناک بزنند.

تنها درمانی که برای این بیماری خاص که از هر یک میلیون نفر تنها یکی را مبتلا می کند ارائه شده است، سبک خوابیدن و البته تحت نظر روانپزشک بودن است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۲
دمش گرم
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۵:۲۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۲
واقعا جالب عجب آدمایی پیدا میشن
Iran (Islamic Republic of)
amirsn82
۱۱:۴۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۲
خوش به حالش ، وقتی روزها خسته می شه بقیه کارهاشو توخواب اضافه کاری انجام بده
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۱۱:۲۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۲
رفیقمون اوستا نقاشه خخخخخخخخخخخخ
آخرین اخبار