کد خبر: ۴۶۹۳۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۸

طی احکام جداگانه‌ای محمد مهدی بابایی به سمت معاون اداری و مالی، سیدصادق پژمان به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و دکتر سید مجید حسینی به عنوان مدیر عامل موسسه نشرشهر منصوب شدند.

به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران؛ طی احکام جداگانه‌ای از سوی حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمد مهدی بابایی به سمت معاون اداری و مالی، سیدصادق پژمان به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه و دکتر سید مجید حسینی به عنوان مدیر عامل موسسه نشرشهر منصوب شدند.
 
محمد مهدی بابایی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران است. وی از سال 90 تاکنون معاون برنامه ریزی و توسعهء شهری منطقهء شش شهرداری تهران و پیش از آن رییس گروه برنامه ریزی و آموزش شوراها و شهرداری های کل کشور بوده است.
 
از جمله سوابق سید صادق پژمان نیز که از بهمن ماه 91 سرپرستی معاونت اداری مالی این سازمان را به عهده داشته، می توان به مدیر کلی روابط عمومی و اموربین الملل سازمان و مدیریت فرهنگسرای رسانه اشاره کرد.
 
همچنین دکتر سید مجید حسینی که جایگزین دکتر امیرمسعود شهرام نیا شده است، دانش آموختهء دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی همین دانشگاه است. وی در دوران دانشجویی، موسس مرکز کانونهای فرهنگ و اندیشه(کفا) و پس از آن  مدیر عامل گروه مجلات همشهری بوده است و مدیر مسولی 22 نشریه از جمله همشهری جوان، سینما 24 ، الف و دانستنیها را در کارنامه دارد.از دکتر حسینی می توان به کتابهای «اعترافات شهر خدا» و « سفرنامهء هاروارد مک دونالد» اشاره کرد.
 
گفتنی است سید مسعود شهرام نیا، مدیر عامل سابق موسسه نشر شهر نیز طی حکم جداگانه ای به عنوان مشاور رییس سازمان در حوزه کتاب و کتابخوانی منصوب شده است.

انتهای پیام/ اس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر