برای اندروید؛

مشهد رویداد تجربه‌ای واقعی از یک شهر الکترونیک + دانلود

به کمک نرم افزار مشهد رویداد می‌توانید به راحتی از اطلاعات و اخبار مربوط به رویدادهایی مثل برگزاری نمایشگاه، همایش، جشن، سخنرانی و ... باخبر شوید، لیست زمانبندی رویداد های نزدیک یا در حال برگزاری را مشاهده و طبق آن برای خود برنامه ریزی کنید.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛ سامانه شهر هوشمند «مشهد رویداد» برنامه جامع اطلاعات و خدمات شهری است که توسط مهندس صادق جبلی و مهندس سارا قنادان طراحی و ساخته  شده است. این نرم افزار از مهر 1392 به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است و هم اکنون بیش از 120 هزار تراکنش ماهیانه فعال دارد.
سامانه های مشهد رویداد شامل نرم افزار تلفن همراه مشهد رویداد مخصوص سیستم عامل های اندروید و iOS، پایگاه اینترنتی مشهد رویداد به آدرس MashhadRooydad.ir و ابزارهای توسعه برنامه نویسی و زیرساختی مخصوص برنامه نویسان و سازندگان برنامه های رایانه ای است.هدف از طراحی و ساخت این نرم افزار، ارائه ی اطلاعات جامع کلان شهر مشهد مقدس و همچنین ارائه خدمات بر بستر فناوری های نوین به ساکنین، زائرین حرم مطهر امام رضا (ع) و گردشگران محترم است.
هم چنین به کمک این برنامه می توانید به راحتی از اطلاعات و اخبار مربوط به رویدادهایی مثل برگزاری نمایشگاه، همایش، جشن، سخنرانی و ... باخبر شوید، لیست زمانبندی رویداد های نزدیک یا در حال برگزاری را مشاهده و طبق آن برای خود برنامه ریزی کنید.

امکانات مشهد رویداد:

1. اطلاعات کامل از رویدادهای جاری و آینده شهر مشهد مقدس
2. اطلاعات کامل مناطق گردشگری، زیارتی، تفریحی، مراکز خرید و فروشگاه ها، مراکز غذایی مانند رستوران ها، بانک ها، هتل ها، مراکز تامین سوخت، مراکز پلیس، مراکز دولت الکترونیک و پیشخوان دولت، بیمارستان ها، پارکینگ ها، حمل و نقل
3. سرویس «مشهد من» با امکانات: راهنمای غذاخوری های مشهد (چی بخوریم؟!)، راهنمای گردشگری مشهد (چی کار کنیم؟!)، راهنمای خرید مشهد (چی بخریم؟!)
4. بخش ویژه حرم مطهر امام رضا (ع) با امکانات زیارت نامه، راهنما و...
5. اخبار شهر مشهد مقدس
6. اطلاعات آب و هوا و تقویم فارسی
7. راهنمای گردشگری، زیارتی مشهد مقدس
8. ارائه تخفیف در خریدها به عموم مردم
9. استفاده نرم افزار برای کاربران و کسب و کارها به صورت رایگان
هم چنین در وب سایت مشهد رویداد، بخش اطلاعات شهری شامل مقاله ها، سفرنامه ها و اطلاعات مورد نیاز شهروندان وجود دارد. تمامی لیست های شهری در نرم افزار به صورت آفلاین قابل دسترسی هستند و در نسخه های بعدی، تعداد و حجم اطلاعات موجود در نرم افزار به مراتب افزایش خواهد یافت.توضیحات فنی:

• پیاده سازی شده بر بستر سیستم عامل های اندروید و iOS
• قابلیت استفاده بصورت آنلاین و آفلاین
• قابلیت آپدیت اطلاعاتی از طریق اینترنت
• ظاهر گرافیکی ساده و مطابق با سلیقه مردم ایران
• زبان نرم افزار فارسی (کاملا سازگار با محیط شهری مشهد مقدس)
• امکان استفاده ی همزمان کاربران به تعداد نامحدود
• پشتیبانی و تامین اطلاعات و امکانات اینترنتی از طریق دیتا سنترهای داخلی
• حجم پایین نرم افزار
• قابلیت پیاده سازی به زبان های انگلیسی و عربی برای گردشگران و زائران
• سرعت بالای نرم افزار نسبت به نرم افزارهای دیگر با توجه به تکنولوژی های استفاده شده

  مشخصات
  حجم: 5.68 مگابایت
  نسخه: 1.0
  نصب های فعال: 5.000+
  امتیاز:


اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.