اصفهان/

تردد بیش از 7 میلیون وسيله نقليه در جاده های استان اصفهان در نوروز 93

رئیس اداره ایمنی و ترافیک حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان گفت: از تاریخ 25 اسفند سال گذشته تا 15 فروردین امسال در مجموع 7 ميليون و 640 هزار و 483 وسيله نقليه در جاده هاي استان اصفهان تردد داشتند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اصفهان حمیدرضا بنی‌نجاریان با اشاره به آمار تردد وسایل نقلیه در تعطیلات نوروز در محورهای مواصلاتی استان اصفهان، اظهار داشت: با توجه به وجود 47 دستگاه تردد شمار برخط استان اصفهان، بیشترین محورهای پرتردد، محور موچه‌خورت-اصفهان و بالعکس، ذوب‌آهن-اصفهان، تیران-نجف‌آباد و ابتدای آزادراه قم کاشان بوده است.
وی میزان تردد وسایل نقلیه سنگینرا22 درصد از مجموع ترددهای صورت گرفته عنوان کرد و افزود: سرعت متوسط وسایل نقلیه در این راه‌ها 90 کیلومتر و اوج تردد آنها نیز بین ساعات 18 تا 19 بوده است.
رئیس اداره ایمنی و ترافیک حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان با اشاره به محورهای دارای بیشترین تخلف غیرمجاز، بیان داشت: آزادراه قم-کاشان-نطنز- اصفهان و بالعکس، تیران-نجف‌آباد و بالعکس و دلیجان-میمه بیشترین تخلفات غیرمجاز را داشتند.
وی تصریح کرد: بیشترین تخلف فاصله غیرمجاز در محورهای مورچه‌خورت-اصفهان، ذوب‌آهن-اصفهان، کاشان-قم، اصفهان-شهرضا و نجف‌آباد-تیران و بالعکس بوده است./س


 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.