کد خبر: ۴۸۲۶۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۶

"غلامعلی حداد عادل" رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، با آمدن به نمایشگاه کتاب، کتاب "شرح شوق حافظ" را به عنوان یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های حاضر در نمایشگاه خریداری کرد.

به گزارش خبرنگار ادبیات باشگاه خبرنگاران حاضر در محل نمایشگاه کتاب تهران؛  "غلامعلی حداد عادل" رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی که به عنوان مهمانان ویژه‌ی روز چهارم فعالیت بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در این نمایشگاه حضور پیدا کرد پس از بازدید مقدماتی از نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که نمایشگاه کتاب را چگونه دیدید؟‌ گفت:‌ نمایشگاه خوب بود و عیبی در آن ندیدم.

وی افزود:‌ وقتی به نمایشگاه می‌آیم، مجال درنگ کافی برای انتخاب کتاب پیدا نمی‌کنم ولی در عین حال هر وقت نمایشگاه هست دویست الی سیصد جلد کتاب برای کتاب‌خانه‌ام می‌خرم.

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:‌ کتاب‌هایی را که می‌خواهم از نمایشگاه بخرم در طول سال از میان کتاب‌های منتشر شده‌ی همان سال و در قالب لیستی بلند بالا انتخاب کرده و در حوزه‌های فلسفه، ادبیات، تاریخ، سیاست و دین، این آثار را خریداری می‌کنم.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه چه کتاب‌هایی را برای خرید از بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب انتخاب کرده گفت: کتاب "شرح شوق حافظ" را تهیه خواهم کرد.

گفتنی ‌است که حداد عادل در طی بازدید خود از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از کتاب‌های انتشارات‌های "قطره"، "سفیر اردهال"، "صهبا"‌ و "حکمت" دیدن کرد.


انتهای پیام/ اس
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر