کد خبر: ۴۸۵۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
شهرکرد/

فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: هماهنگی های لازم برای انتقال پیکر دو شهید هفشجانی حادثه تروریستی روز شنبه در شهر بعقوبه عراق برای تشییع در شهرکرد انجام شد.

حمید ملکپور افزود: این شهدا در بمب گذاری تروریست ها در مسیر تردد خودروی کارگران ایرانی شاغل در خط لوله گاز در عراق به شهادت رسیدند و پیکر آنان عصر روز شنبه از طریق مرز خسروی پس از انجام تشریفات قانونی وارد کشور شد.
وی گفت: ابراهیم امینی و صادق حسینی دو کارگر شهید هفشجانی هستند که بر اثر بمب گذاری در مسیر خودروی حامل کارگران و مهندسان ایرانی شاغل درخط لوله انتقال گاز در شمال شرق بعقوبه درخاک عراق به شهادت رسیدند.
ملکپور، با بیان اینکه در این حادثه تروریستی هشت کارگر ایرانی نیز مجروح شدند، افزود: شش نفر از این مجروحان نیز از استان چهارمحال و بختیاری هستند.
زمان دقیق تشییع پیکر شهدای این حادثه تروریستی هنوز تعیین نشده است.
22 آذر پارسال نیز افراد مسلح به خودروهای حامل کارگران و مهندسان ایرانی خط لوله گاز در  75 کیلومتری شمال شرق بغداد پایتخت عراق حمله کردند.
در جریان این حادثه تروریستی 16 نفر از کارگران و مهندسان ایرانی شهید و پنج ایرانی دیگر نیز مجروح شدند که اجساد شهدا در سه مرحله از مرز خسروی و مجروحان این حادثه نیز در دو مرحله از مرز پرویزخان در شهرستان قصرشیرین وارد کشورمان شد. ش
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر