کد خبر: ۴۸۶۰۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۵
رودهن/

معاون اداری، مالی و برنامه ریزی استانداری تهران از برنامه ریزی برای برپایی 25 نمایشگاه بزرگ عرضه مواد غذایی در سطح استان تهران در ایام ماه مبارک رمضان به منظور تامین بهینه نیازهای مردم خبر داد.

ˈنعمت الله ترکیˈ در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران رودهن اظهارکرد: از دی ماه سال گذشته برنامه ریزی های لازم برای کنترل، تنظیم و ساماندهی بازار صورت گرفته است.

معاون اداری مالی استانداری تهران گفت: اتفاق خوب هفت ماه اخیر، افزایش نیافتن قیمت کالاها به رغم اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها بوده است و در برخی موارد حتی کاهش قیمت داشته ایم.

ترکی از برنامه ریزی برای برپایی 25 نمایشگاه در سطح استان (پنج نمایشگاه در تهران) برای ایام ماه ضیافت الله خبر داد و افزود: کالاها و اقلام ضروری و پرمصرف در این نمایشگاه ها عرضه می شود.

وی تصریح کرد: به همین منظور تاکنون 30 هزار تن گوشت مرغ و بیش از 10 هزار تن گوشت قرمز، برنج و روغن به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.

معاون برنامه ریزی استانداری تهران همچنین وضعیت آرد و غله استان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: مصرف سالانه گندم استان دو میلیون و یک صد هزار تن است که با توجه به تولید حدود 350 هزار تنی استان، باقی مانده آن از سایر استان ها یا از طریق واردات تامین می شود.

وی خاطرنشان کرد: در مقایسه با سال گذشته در این فصل 10 درصد افزایش توزیع آرد با نرخ کیلویی 465 تومان داشته ایم./سکانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر