کد خبر: ۴۸۶۰۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۲
مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی + مصاحبه ها

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 20:30 امشب در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 20:30 امشب در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد.

خبرنگاران ورزشی در قسمت تماشاگران مستقر شده‌اند.وزیر ورزش و جوانان، معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، علی کفاشیان، آیت‌اللهی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی، دن‌ گاسپار و کروز، مربیان تیم ملی در سالن حضور دارند.

زمانی که کفاشیان در حال سخنرانی بود، کی‌روش مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

همچنین همه بازیکنان با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید در مراسم حاضر شده بودند.

اسامی بازیکنان به ترتیب شماره پیراهن آنها خوانده شد.

طوفان مانع از حضور رئیس جمهور در مراسم بدرقه شد

در حالی که قرار بود حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان در مراسم بدرقه تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2014 حاضر شود، اما این اتفاق نیفتاد.

بر همین اساس گوینده سالن اعلام کرد رئیس جمهور به دلیل شرایط نامساعد جوی در سالن حضور نیفتاده است.


حسین فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ارشد وی به نمایندگی از او در مراسم حضور داشت.

میثاق‌نامه ملی‌پوشان در مراسم تیم ملی به برزیل

میثاق‌نامه ملی پوشان برای حضور در جام جهانی 2014 قرائت شد.

این میثاق‌نامه به شرح زیر است:

ما بازیکنان تیم‌ملی به عنوان سربازان وطن در پیشگاه حضرت ولیعصر و ملت ایران عهد می‌بندیم که تا پای جان و آخرین نفس برای سربلندی تیم ایران تلاش کنیم و بار دیگر نام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با جوانمردی و روح پهلوانی در بزرگترین رویداد ورزشی جهان برافراشته کنیم.

خدایا ما به یاری و پشتیبانی تو نیازمندیم و فضل خود را از ما دریغ نکن.

بازیکنان از دروزاه قرآن عبور کرد

حجت‌الاسلام مالک معاون فرهنگی باشگاه استقلال، در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبالبرای حضور در جام جهانی دعایی را قرائت کرد وسپس بازیکنان از دروزاه قرآن عبور کرده و برای حضور در جام جهانی بدرقه شدند.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از وزارت ورزش، مردم و مسئولان گفت: از کادر فنی و رسانه‌ها که بدون هیچ حاشیه‌ای از تیم ملی حمایت کردند ممنونیم و از همه می‌خواهم که پشتوانه حمایتی از تیم‌ ملی فوتبال داشته باشند.وی ادامه داد: راهیابی ایران به جام جهانی به عنوان تیم نخست آسیا افتخار بسیار بزرگی است و باید حامل پیام صلح و دوستی و روح جوانمردی باشد.

رییس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تمام مردم ایران انتظار دارند که ملی‌پوشان شهامت و شجاعت، تعصب و رعایت موازین اسلامی و اخلاق ایرانی را به نمایش بگذارند و پرچم 3 رنگ کشورمان را به اهتزاز درآورند. بار دیگر وظیفه خود می‌دانم از رئیس‌جمهور، وزیر ورزش و تمام مردم ایران تشکر کنم و از تمامی آنها می‌خواهم دعای خیر خود را بدرقه تیم‌ ملی کنند.

گودرزی: دعای مردم پشت سر تیم ملی خواهد بود

محمود گودرزی گفت: از اینکه امروز در کنار شما هستم خیلی خوشحالم، چشم مردم به شما است و بدون شک با دعای مردم می‌توانید راه موفقیت را طی کنید. از تمامی اعضای تیم ملی فوتبال، دکتر فریدون ، دکترابتکار، دستیار و معاون رئیس جمهور تشکر می‌کنم.

وی در ادامه ملی پوشان را خطاب قرار داد: می دانم که اردوهای زیادی را پشت سر گذاشته ‌اید و از خانواده‌هایتان دور مانده‌اید اما بدانید که شما چشم امید ملت ایران در جام جهانی هستید. در واقع تیم ملی فوتبال ایران با تلاش‌های طاقت‌فرسایی که متحمل شد توانست از مرحله مقدماتی به جام جهانی صعود کند و موجب شادی مردم ایران شود. اکنون هم امیدواریم در جام جهانی با انجام بازی‌های زیبا و در خور شأن نام کشورمان مردم را شاد کنید.


وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: جام جهانی نمایشگاه فرهنگی و سیاسی با شش میلیارد بیننده است. انتظار داریم در این رقابت تیم ملی شخصیت و جایگاه والای مردم ایران را نشان داده و از شما بازیکنان تیم ملی می‌خواهم که برای موفقیت نام ایران از هیچ کوششی دریغ نکنید چون تلاش‌های شما است که ملت را شاد خواهد کرد. می خواهیم تا مانند رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، این بار شما مثل رزمندگان از نام ایران دفاع کنی


گودرزی در پایان گفت: مردم ایران انتظار ارائه بازی‌های قابل قبول از تیم ملی دارند اما ملاک تنها پیروزی و قهرمانی نیست و ورزشکاران ما باید در میدان اخلاق هم برنده باشند. در این دوره مردم ما بسیار دلگرم شدند و دعای آنها پشت سر تیم ملی خواهد بود. ما هم امیدواریم با لطف خداوند بار دیگر دل مردم شاد شود و برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی توفیق و سربلندی در جام جهانی را داریم.

کی روش: بازیکنانم از انگیزه بالای برخوردارند

کارلوس کی‌روش گفت:  خیلی خوشحالم چون تیم‌ملی بسیار خوبی در اختیار دارم و همه برای رسیدن به این آمادگی تلاش بسیاری کردند.


وی تاکید کرد: ما خودمان را برای یک رویداد جهانی آماده می‌کنیم و می‌خواهیم با قدرت در میدان حاضر شویم.

کی روش گفت: از چهره تک‌تک بازیکنانم مشخص است که چه انگیزه بالایی دارند.


نکونام: همه برای موفقیت تیم ملی هم قسم شدیم


جواد نکونام در حاشیه مراسم بدرقه بازیکنان تیم ملی اظهار کرد: از زحمات وزیر ورزش و حمایتی که از بچه ها کردند متشکرم،ایشان همیشه حامی ما بودند.

امشب هم مراسم خوبی برگزار شد و همه بازیکنان هم قسم شدند با تمام وجود برای موفقیت در جام جهانی تلاش کنند.


امیرحسین صادقی: شایدبتوانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم

امیرحسین صادقی در حاشیه این مراسم گفت : تلاش می کنیم تا در جام جهانی نتایج خوبی کسب کنیم ، برای صعود به دور بعد مسابقات کار خیلی سختی داریم ولی هیچ چیز دور از انتظار نیست و شاید بتوانیم در جام جهانی شگفتی ساز باشیم.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل