کد خبر: ۴۸۶۱۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۵
اصفهان/

مدیر کل راه و شهرسازی اصفهان با بیان اینکه 75 درصد از واحدهای طرح مسکن مهر استان بهره برداری شده است، گفت: 53 هزار و 938 واحد دیگر از باقیمانده این طرح در حال ساخت است.

محمود محمود زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اصفهان،افزود: سهم مسکن مهر استان اصفهان 216 هزار و 293 واحد بود که تاکنون 162 هزار و 355 واحد آن واگذار شده است.

وی با بیان اینکه این واحدها در پنج مرحله تحویل متقاضیان شده است، ادامه داد: در شهرهای بالای 25 هزار نفر، 77 هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت بود که تاکنون 64 هزار و 552 واحد آن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در شهرهای زیر 25 هزار نفر، 30 هزار واحد در حال ساخت بود که 22 هزار و 588 واحد آن تکمیل و واگذار شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر را 85 درصد عنوان کرد و گفت: متوسط پیشرفت فیزیکی در کشور حدود 60 درصد است و استان اصفهان در این زمینه پیشرو بوده است.

وی تعداد مسکن مهر شهرهای جدید را 48 هزار واحد عنوان کرد و افزود: از این تعداد بیش از 23 هزار واحد آن به متقاضیان تحویل شده است.

محمودزاده با اشاره به ساماندهی و نوسازی بافت فرسوده، از ساخت10 هزار و 674 واحد مسکن مهر در بافت فرسوده خبر داد و گفت: تاکنون بیش از هفت هزار واحد آن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی درباره مسکن مهر روستایی گفت: 42 هزار و 141 واحد سهم مسکن مهر روستایی استان اصفهان است که از این تعداد تاکنون 35 هزار و 928 واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تکمیل و تحویل شده است/س.
 


 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی