کد خبر: ۴۸۶۲۱۰۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۷

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر شهریا گفت: بانیان اصلی فرهنگ مردم هستند و بازدهی فعالیتهای فرهنگی مردمی بسیار بیشتر از فعالیتهای شهرداری‌ها و مسئولین زیربط در عرصه مذکور است.

علیرضا صفر زاده در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، ضمن اشاره به نامگذاری سال 1393 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی، اظهار داشت: یکی از پایه‌های اصلی در نامگذاری سال جاری از سوی رهبر فرزانه انقلاب، فرهنگ است که این امر موید جایگاه برجسته این مؤلفه اساسی در کشور و جامعه است.  
 
وی در ادامه افزود: فرهنگ از تضارب آراء افکار و اندیشمندان و بزرگان از گذشته تا به امروز حاصل شده و امروز به شکل کنونی آن به مردم رسیده و با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم ما تفکرات اسلامی و ایرانی دارند و نسبت به سنت‌ها و ارزش‌های خویش حساسیت زیادی دارند و همواره در حفظ آن کوشا هستند، باید مسئولینی که در حوزه فرهنگی فعالند نقش حامی را ایفاء نمایند زیرا مردم بانیان اصلی فرهنگ محسوب می‌شوند.  
 
علیرضا صفر زاده در ادامه با اشاره به نیروها و سازمان‌های متعددی که در عرصه‌های فرهنگی فعال هستند، تصریح کرد: بازدهی فعالیت‌های فرهنگی از سوی مردم بسیار بیشتر از مدریت شهری و دیگر دستگاه‌های زیربط است و پیرو این قاعده، طی نشستی که با معاونت فرهنگی شهرداری شهریار برگزار نمودیم، مقرر شد که فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در سال جای سمت و سوی هر چه مشخص‌تری به خود گیرد.  
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: امید آن داریم با همیاری و همگرایی مضاعف، روند توسعه فرهنگی در شهرستان شهریار طبق الگوهای اسلامی ایران و سنت‌ها و ارزش‌های مردم به نحو هرچه مطلوب‌تری تسریع گردد.  
 
انتهای پیام/  

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر