کد خبر: ۴۸۶۲۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۲
گزارش سفر تیم ملی فوتبال؛

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، کاروان اعزامی به مسابقات برزیل وارد این کشور شد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران اعضای کاروان تیم ملی، شب گذشته و پس از اتمام مراسم بدرقه در استادیوم آزادی به هتل آزادی رفته و پس از استراحت تا ساعت 2 بامداد، به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) حرکت کرده و پس از حضور در CIP فرودگاه، علی کفاشیان و مهدی محمد نبی ، رئیس و دبیرکل فدراسیون نخستين کسانی بودند که برای استقبال کاروان ایران به فرودگاه آمدند و پس از آنها دکتر محمود گودرزی – وزیر ورزش و جوانان به همراه حسین فریدون – مشاور رئیس جمهور به فرودگاه آمده و در زمان ترک تهران، ضمن دعای خیر برای آنها فرودگاه را ترک کردند.پس از آن بازیکنان تیم ملی سوار بر اتوبوس شده و به سمت هواپيمای بوئينگ 777 خطوط هوایی امارات که لوگوی جام جهانی برروی آن نقش بسته بود و اتفاقا کاپيتان احمد صمیمی خلبان این پرواز بود رفته و پس از مستقر شدن در جای خود، تهران را راس ساعت 5:20 بامداد به مقصد دوبی ترک کرده و پس از يک ساعت و 50 دقیقه به فرودگاه دوبی رسیدند. کاپيتان صمیمی در ابتدا و انتهای پرواز خبر حضور ملی پوشان در هواپيما را اعلام کرد که مورد تشویق سایر مسافران قرار گرفت و در پايان هم برای بازیکنان تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. بازیکنان تیم ملی که تنها يک ساعت در فرودگاه دوبی حضور داشتند پس از يک ساعت و سی دقیقه و راس ساعت 8:30 پرواز طولانی خود را به مدت 15 ساعت به سمت سائوپائولو حرکت کردند.بازیکنان تیم ملی به محض ورود به هواپيما و استقرار در صندلی های خود به استراحت پرداخته و پس از نزدیک شدن به شهر سائوپائولو در داخل هواپيما، لباس های فرم خود را پوشیده و پس از فرود هواپيما در فرودگاه سائوپائولو مورد استقبال مسئولین فیفا و محمد قانع زاده – سفیر ايران در برزیل و همکاران وی در باند فرودگاه شدند.

تعداد زیادی از خبرنگاران که برای تهیه خبر به فرودگاه آمده بودند، به صورت کاملا منظم در گوشه ای که برای آنها در نظر گرفته شده بود قرار داشتند و پس از درخواست مصاحبه، کی روش – سرمربی تیم ملی به نمايندگی از کاروان ايران دقایق کوتاهی با آنها صحبت کرد و پس از آن به داخل فرودگاه رفته و در بخش CIP و پذیرایی مختصر، کلیه اقدامات مربوط به تحويل بار و تاييد گذرنامه ها انجام شد.


در این ميان و بنا بر اعلام قبلی فیفا، در اتاق مجاور CIP لباس تيم ملی ايران قرار داشت و همه بازیکنان تيم ملی موظف به امضای آن بودند تا در موزه جدید فیفا قرار بگيرد.
پس از انجام تشریفات مربوط به فرودگاه، بازیکنان تيم ملی وارد اتوبوس هيوندایی تيم ملی شدند که شعار "افتخار پارس" و پرچم ایران برروی آن نقش بسته بود وارد شدند و به سمت هتل محل اقامت خود رفتند و در بدو ورود مورد استقبال کودکانی قرار گرفتند که با لهجه زیبایی و با پرچم ایران و به فارسی به کاروان ايران خوشامد می گفتند. " خوشامدید به برزیل".
پس ورود به هتل، شهردار سائوپائولو به همراه همسرش در محل هتل ايران حاضر شد و ضمن اهدای پرچم برزیل به کی روش با اعضای تيم ملی ایران عکس يادگاری گرفت.از نکات جالب توجه حضور پلیس فدرال، ایالتی و فضای شدید امنیتی اطراف فرودگاه و در مسیر هتل و همچنين داخل هتل و محیط پیرامونی آن است که جلب توجه می کند.
در بدو ورود بازیکنان به هتل تعدادی از ايرانی های هوادار تيم ملی به محل هتل آمده و تیم ملی را تشویق کردند.
دو افسر امنیتی از سوی کشور برزیل از بدو ورود تیم ملی و يک رابط فیفا با تيم ملی همراه خواهند بود.
بازیکنان تیم ملی به محض ورود به هتل و استراحتی کوتاه و صرف شام کار خود را با تماشای دسته جمعی دیدار تیم ملی نیجریه و یونان در کنار کادر فنی تیم ملی و کی روش آغاز کردند.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر