کد خبر: ۴۸۶۲۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰
دانستنی ها؛

شرکت ها از طرق مختلف سود آوری میکنند و هر شرکتی با توجه به بودجه ای که دارد برای سود آوری بیشتر تلاش میکند برخی از شرکت ها تبلیغات زیاد انجام میدهند برخی دیگر جوایز در نظر می گیرند تعدادی از شرکت ها نمایشگاه برگزار میکنند خلاصه اینکه راه های سود آوری و درآمد زایی زیادی وجود دارد.

گروه بازار باشگاه خبرنگاران، چند راهکار ساده را که منجر به سودآوری بیشتر می شود به شما معرفی می کند:

1-همانطور که میدانید کارمندان جزئی از سرمایه های شرکت به حساب می آیند بنابراین حفظ کارمندان و افزایش رضایت آنها باعث میشود کارمندان دلسوزانه کارشان را انجام دهند و در نهایت کل کار با موفقیت انجام شود.

وقتی کاری با موفقیت انجام می شود سود بیشتری حاصل خواهد شد بنابراین اولین قدم برای سودآوری داشتن یک تیم کاری فعال است.

2-چه مقدار برای تبلیغات هزینه میکنید؟ آیا این هزینه ها بازگشتی دارند؟ مقدار هزینه ای که برای تبلیغات انجام میدهد باید بازخورد داشته باشد یعنی چندین برابر سودآوری برای شما داشته باشد دقت کنید که تبلیغات خود را به شیوه های نوین انجام دهید چون نوآوری و خلاقیت در تبلیغات به جذب مشتری بیشتر و سود آوری کمک خواهد کرد.

3-هر شرکتی باید در زمینه ی فعالیتهایش مراحل و گام های موجود را به کارمندان آموزش دهد فرقی نمیکند که شما چه تعداد کارمند دارید کارمندان باید اهداف شما را بدانند در این صورت است که میتوانند به سودآوری کمک کنند بنابراین یادگیری امر بسیار مهمی است تقریبا نیمی از کار بر عهده ی کارمندان است بنابراین باید کاملا با ماهیت کار و تجارت آشنا باشند.

4-بیمه را فراموش نکنید تجارت تان را بیمه کنید چون بیمه یک نوع سرمایه گذاری است ممکن است برخی از کارفرمایان بیمه را یک هزینه ی تحمیلی تلقی کنند درحالی که بیمه به حفظ سرمایه های شما کمک خواهد کرد.

5-ایده های سود آور گام مهمی برای موفقیت شما به حساب می آیند هر کارفرمایی از استعداد و خلاقیت برخوردار است پس باید بتواند ایده ها را به کار ببندد. تجارت هایی که سود آوری دارند حتما با ایده های خوب پیش میروند بدون ایده ی کاری نمیتوان در تجارت موفق بود طرح های کاری که قوی هستند به جذب مخاطب کمک کرده و سودآور می شوند ایده هایی که سود آوری میکنند ایده هایی هستند که نیاز مخاطب را برطرف میکنند.

تفاوتی ندارد که در کدام حوزه از تجارت مشغول به فعالیت هستید حتی اگر یک کارمند ساده هم باشید باید خلاقیت را سر لوحه ی کار خود قرار دهید.

6-ارتباط با مشتری را فراموش نکنید مشتریان بهتر از شما میتوانند شما را ارزیابی کنند به همان میزانی که برای مشتری محبوب باشید مشتری بیشتر از کالاهای شما استفاده کرده و شما را در بین رقبا پیروز میکند بنابراین رمز موفقیت خیلی از تجارت ها ارتباط با مشتری است.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی