کد خبر: ۴۸۶۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۰
با استفاده از ایمیل ممکن شد؛

پژوهشگر دانشگاه صنعتی شریف موفق به طراحی سامانه "ایمیل" به منظور تعریف کار و واگذاری به افراد به صورت هوشمند از درون متن ایمیل شد.

مانامسکار دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع دانشگاه صنعتی شریف در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: با استفاده از سامانه ایمیل که توسط شرکت دانش بنیان عرش تحت نظر مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف طراحی شده کاربر دیگر نیازی به چک کردن حساب‌های مختلف و غیره نداشته و می‌تواند در ایمیل عرش همه حساب‌های خود را یک‌‌جا ببینند.

وی با اشاره به قابلیت‌های اتصال به نرم‌افزارهای تلفن همراه برای دریافت و ارسال ایمیل گفت: کاربر می‌تواند همیشه و همه‌جا ایمیل‌های خود را همراه داشته و آن‌ها را بروی گوشی همراه دریافت کرده و پاسخ دهد.

به گفته مجری طرح ایمیل عرش جستجوی پیشرفته براساس فرستنده، گیرنده، برچسب، تاریخ، عنوان و محتوا را دارا بوده و از پروتکل IMAP پشتیبانی می‌کند.

وی خاطرنشان ساخت: کارهای تعریف شده در ایمیل  در سامانه تقویم هم قابل پیگیری است و کابر می‌تواند به‌طور مستقیم از گنجه فایل پیوست نموده و یا پیوست‌های دریافتی ایمیل را در "گنجه" که توسط شرکت دانش بنیان عرش طراحی شده ذخیره نماید.

لازم به ذکر است: سامانه ایمیل در اولین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری توسط شرکت دانش بنیان عرش تحت نظر مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف به مخاطبان عرضه شد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر