کد خبر: ۴۸۶۲۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۶

اندی کاول از مرسدس عنوان کرد هوندا در این روزها با اینکه در پیست‌ها حضور ندارد، اما مجانی از طریق موتورهای تولیدی مرسدس، فراری و رنو اطلاعات کسب می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گرچه مرسدس در این فصل با فراری و رنو رقابت می‌کند، اما یکی از بزرگ‌ترین رقبای مرسدس که هنوز مشخص نیست چه وضعیتی دارد بدون شک هوندا است که سال آینده با مک‌لارن وارد فرمول‌یک می‌شود.

اندی کاول گفت: «برای هوندا دیر وارد شدن به فرمول‌یک، معایب و مزیت‌هایی دارد.»

فراری، رنو و مرسدس در طول تست‌های زمستانی و رقابت‌های این فصل، تمرینات و تست‌های زیادی داشتند. به طور کلی می‌دانند که اشکال کارشان چیست و چطور باید آن را رفع کنند. هوندا در این روزها فقط مشغول تماشا کردن است.

وی ادامه داد :از طرفی دیگر، کمپانی‌ها تا جایی که قانون اجازه می‌دهد، در این فصل موتورهای خود را بهتر از گذشته به گرندپری ها می‌برند. علاوه بر این، باید به فکر ۲۰۱۵ و قانون فریزشدن موتورها هم باشیم.

کاول افزود :از همین رو، هوندا این شانس را دارد که تصویر بهتری از موتورهای خود در سال آینده ترسیم کند تا عملکرد بهتری داشته باشد. خیلی مجانی از سه کمپانی سازنده موتورهای این فصل اطلاعات کسب می‌کنند و نقاط ضعف و قدرت آنها را به خوبی می‌دانند و می‌شناسند.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر