کد خبر: ۴۸۶۲۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
سازمان هواشناسی کشور گزارش داد

امروز بارش‌ها در البرز مرکزی و شرقی و سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق و بطور خفیف در شرق کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران از سازمان هواشناسی کشور، امروز"پنج شنبه 15 خرداد ماه 93" بارش ها در البرز مرکزی و شرقی و سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق و بطور خفیف در شرق کشور ادامه خواهد داشت همچنین نیمه شرقی خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج و طوفانی خواهد بود. از ایـن رو توصـیه مــی شود تمهیدات لازم جهت تردد ایمن شناورها در این منطقه صورت پذیرد.براساس این گزارش، در استان هاي خرسان شمالی و شمال خراسان رضوي نیز امروز بعد ازظهر رگبار و رعد و بــرق گــاهی وزش بــاد شدید و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش بینی می شود، از این رو آب گرفتگی معابر عمومی در این نواحــی دوراز انتظار نیست.

لازم به ذکر است، بارش باران با شدت کمتر از روز قبل، امروز نیز در استان گلستان و شرق مازندران ادامه خواهد داشــت، و پیش بینی می شود که از اوایل شب بارش در این نواحی قطع شود.

 گفتنی است، باد و گرد و خاك همراه با کاهش دید افقی در برخی مناطق استان هاي خراسان جنوبی، سیستان و بلوچســتان، کرمان، یزد و برخی مناطق خراسان رضوي امروز ادامه خواهد داشت از این رو توصیه می شود اقدامات لازم براي پیشیگري از خسارات احتمالی درنظر گرفته شود.

شایان ذکر است، امروز آب و هوای استان تهران، کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد، همچنین هوای شهر تهران قسمتی ابری پیش بینی می شود و استان تهران در بیشینه دمای خود به 32 درجه بالای صفر و در کمترین حالت به 22 درجه بالای صفر خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر22 درجه بالای صفر است.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر