کد خبر: ۴۸۶۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۷
سرلشکر فیروزآبادی:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست ‌جمهوری سوریه با ۸۸ درصد آرا و بیش از ۱۰ میلیون رأی، مایه شرمساری آمریکا و مخالفان مردم سوریه شد.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به انتخابات اخیر سوریه و پیروزی مجدد ر اسد در این انتخابات،گفت: پیروزی بشار اسد در انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه با 88 درصد آرا و بیش از 10 میلیون رای مایه شرم‌ساری آمریکا و مخالفین مردم سوریه شد. ما این افتخار و پیروزی را به جناب بشار اسد و ملت صبور و مقاوم سوریه تبریک می‌گوییم.

فیروزآبادی با بیان اینکه این معجزه مردم در سوریه بایستی درس مهمی به آمریکا و حامیان تروریست‌ها در این کشور داده باشد تا از هزینه بیشتر برای بی‌آبرویی و شرم‌ساری خود دست بردارند، افزود: امروز در حقیقت بشار اسد با رای اکثریت مردم دوباره تایید شد.

وی ادامه داد: جعل واژه دوستان سوریه و جمع کردن دشمنان سوریه زیر آن عنوان جعلی است و دیگر خریداری ندارد.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با بیان اینکه امیدواریم دشمنان ملت‌ها، ملت‌ها را به حال خود واگذارند، تصریح کرد: امروز نهضت بیداری اسلامی در سرتاسر منطقه الگوی موفق مقاومت در ایران، لبنان، غزه و سوریه را جلوی چشم خود دارد و استکبار جهانی و عوامل آن جز بدنامی و نفرت دستاوردی نخواهند داشت و وعده الهی نیز بر پیروزی نهضت بیداری اسلامی است.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل