کد خبر: ۴۸۶۲۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۴

قطعا مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش روی سوریه درو از انتظار نخواهد بود و همین مسئله موجی از نگرانی بین مقامات کاخ سفید و رسانه های غربی راه انداخته است . به طوریکه واکنش رادیوفردا تمسخر این انتخابات بوده است !

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، خود کشور های غربی هم تصور نمی کردند که حکومت بشار اسد در سوریه تا این حد دوام بیاورد و این حجم عظیم سرمایه گذاری و حمایت های مالی و سیاسی و نظامی و ... به شکست بینجامد .

ولیکن امروز با گذشت حدود ۴ سال از حوادث سوریه شاهد قدرتنمایی ارتش این کشور در مقابل تروریست ها هستیم و مهم تر از این پیشروی ها و آزاد سازی های ارتش ، شاهد آمادگی مردم و دولت سوریه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری می باشیم که مقدمات آن با برگزاری انتخابات در خارج از سوریه اجرا شده است و حضور گسترده ی سوری های مقیم خارج از آن کشور موجی از رعب و نگرانی بین غرب و رسانه های آن به راه انداخته است .

بر همین اساس باید گفت قطعا مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش روی سوریه درو از انتظار نخواهد بود و همین مسئله موجی از نگرانی بین مقامات کاخ سفید و رسانه های غربی راه انداخته است . به طوریکه واکنش رادیوفردا تمسخر این انتخابات بوده است !

رادیوفردا با مسخره کردن انتخابات سوریه ، پیشاپیش آن را زیر سوال برده است ! خواه مشارکت مردم در این انتخابات بالای ۹۰ درصد باشد و خواه همچون مصر حدود سی و چند درصد !!

در هر صورت این معنای ترجمان دموکراسی رادیوفردا است که هر جا حکومتی با آمریکا و سیاست های کاخ سفید همراه باشد ، تحت هر شرایطی دموکراتیک است و در مقابل هر جا حکومتی ضد آمریکا باشد ، حتی اگر ۹۸ درصد مردم به قانونی یا حکومتی رای بدهند ، باز م نقض دموکراسی است !!
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
سیدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
سلام علیکم. از امثال رادیو فردا چه انتظاری دارید؟ رادیو فردا ارگان سازمان "سیا" همچون دستمالی که دست بدست شده و می شود تا بلکه لقمه نانی بدست آورد و بدتر از خودفروشان عمل می کند. خودفروش خودش را می فروشد اما "رادیوفردا" وطن و هموطن و هویت و فرهنگش را می فروشد و خودش را به ثمن بخس به حراج گذاشته و شرم و حیا ندارد. ایرانی که دنیا می شناسد یعنی غیرت و همت و شجاعت و دیانت اما ایرانی نماهایی که دراستودیوی رادیوفردا نشسته و بلغور می کنند، مشتی بی غیرت وطن فروش بی هویت هستند. واقعا لازم بود اظهارنظر این مزدوران امریکا را نمایش دهید؟ البته اینها باید خودشان را رسوا کنند.
عبدالله
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
باسلام غلط کرده آمریکا سگ کی باشد که بخواهد در ممالک اسلامی اظهار نظر بکندکشورهای اسلامی صاحب دارند آنهم آقامان امام زمان(عج)ونائب بر حقشان هست.امریکا اول برود به مردم کشور خودش برسد که بر اساس نظر سنجی هاهیچ محبوبیتی بین مردمشان ندارند.
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی