کد خبر: ۴۸۶۳۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۸
لیگ جهانی والیبال 2014؛

آمار تحلیلی عملکرد ملی‌پوشان والیبال ایران برابر برزیل از سوی کمیته VIS حاضر در طول مسابقات اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛تیم ملی والیبال کشورمان در هفته سوم از ر قابتهای لیگ جهانی والیبال با نتیجه 3 بر 2 مقابل تیم ملی برزیل شکست خورد اما آمار های به دست آمده در خصوص عملکرد سفید پوشن کشورمان حاکی از آن است کهآنها نهایت تلاش خود را برای غلبه بر حریف در این بازی به کار گرفته اند. در پایان این دیدارسنگین و حساس"شهرام محمودی" قطر پاسور تیم ایران با کسب 22 امتیازی که به تنهایی برای ایران به ارمغان آورد عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.پس از وی مجتبی میرزا‌جان‌پور 18 امتیاز برای ایران به دست آورد.

در تیم برزیل هم "سانتوس" توانست با کسب 16 امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن برزیل انتخاب شود؛ پس از وی هم والاس توانستند 15 امتیاز برای تیم خود به ارمغان بیاورند.

* آمار عملکرد ملی‌پوشان ایران در حمله، دفاع و سرویس به شرح زیر است؛

در سرویس محمد موسوی عراقی 14 بار پشت خط سرویس قرار گرفت و 3 امتیاز از سرویس مستقیم به دست آورد؛ آرمین تشکری از 21 دفعه ای که پشت خط سرویس قرار گرفت 2 امتیاز مستقیم برای ایران رقم زد. مجتبی میرزاجانپور هم از 11 سرویس خود فقط 2 امتیاز مستقیم کسب کرد.

در حمله شهرام محمودی از مجموع 46 حمله، توانست 21 امتیاز برای ایران به دست آورد. پس از محمودی، مجتبی میرزاجانپور از 28 حمله خود موفق شد 12 امتیاز کسب کند. آرمین تشکری هم در این بازی از 9 حمله ای که انجام داد موفق به کسب 8 امتیاز برای ایران شد.

در دفاع محمد موسوی عراقی در تیم ایران از مجموع 20 دفاع 6 امتیاز کسب کرد، مجتبی میرزاجانپور 10 دفاع انجام داد و امتیاز را برای تیم ایران به دست آورد."میر سعید معروف" هم 5 دفاع انجام داد و توانست 2 امتیاز برای ایران به دست آورد.

انتهای پیام/
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی