کد خبر: ۴۸۶۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴

تمرین اول در پیست ژیل ویونو کانادا در حالی با برتری فرناندو آلونسو از فراری به پایان رسید که این راننده تنها ۲ صدم ثانیه از همیلتون سریع تر بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران فرناندو آلونسو در سومین تلاش خود برای ثبت زمان سریع، زمان ۱:۱۷٫۲۳۸ را ثبت کرد و بالاتر از دو راننده مرسدس قرار گرفت. فراری پیش از این آپدیت های زیادی را به کانادا آورده بود تا روند کند تیم فراری را سریع کند.
لوییس همیلتون و نیکو رزبرگ، راننده های تیم مرسدس نتوانستند سریع ترین راننده تمرین اول باشند. هر دو راننده مرسدس چندین بار در دورهای سریع خود دچار اشتباه شدند و زمان زیادی را از دست دادند. وجود خاک در بعضی قسمت های پیست نیز روند همه راننده ها را کند می کرد و راننده های مرسدس هم به دلیل قفل کردن بیش از حد ترمز ها، زمان زیادی را در پیچ های S از دست می دادند.
سباستین فتل زمان خوبی را با ماشین ردبول ثبت کرد که به نظر ماشین آماده ای برای مونترال نمی رسد و بالاتر از والتری بوتاس قرار گرفت که با ماشین ویلیامز به برتری در کانادا امید دارد. ریکاردو که در دقایق ابتدایی تمرین سریع تر از فتل بود، ششم شد و دو راننده مکلارن را در رده های هفتم و هشتم نگه داشت.
کیمی رایکونن در این تمرین هم زیر سایه هم تیمی اسپانیایی خود بود و زمان ۱٫۲ ثانیه کندتر از آلونسو را ثبت کرد. ژان اریک ورن نیز که به دلیل مشکل در باتری، تمرین را زود ترک کرد دهم شد.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر