کارشناس فرانسوی فاش کرد؛

عناصر منافقین از سه ماه گذشته به صفوف تروریست‌ها در عراق و سوریه پیوستند

پایگاه خبری الفرات نیوز عراق به نقل از یک کارشناس فرانسوی از پیوستن عناصر گروهک منافقین به صفوف داعش در عراق و سوریه خبر داد.

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛پایگاه خبری "الفرات نیوز" عراق روز دوشنبه در گزارشی به نقل از "تیری میسان" کارشناس فرانسوی نوشت: نشست اخیری که منافقین با حضور مقامات سابق ناتو و مقامات کنونی آمریکا و دولت‌های اروپایی در پاریس برگزار کرد اگر با هدف آغار حمایت و کمک نظامی به عناصر این گروهک که در اردوگاه اشرف و لیبرتی باشد پس "مریم رجوی" سرکرده منافقین از این نشست برای حمله به "نوری المالکی" نخست وزیر عراق سوءاستفاده کرده و از پیشروی نظامی داعش در این کشور استقبال کرد.

این کارشناس فرانسوی با اشاره به اینکه سیاست امروز پاریس به شیزوفرنی مبتلا شده است، افزود: سیاست این کشور بر اساس محکومیت بی ثباتی خاورمیانه به دست داعش همزمان با همکاری با آمریکا برای جنگ محرمانه در منطقه پایه‌ریزی شده و در همین راستا شماری از افسران خود را با هدف آموزش عناصر داعش در سوریه و عراق به خاورمیانه اعزام کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیش از 600 شخصیت سیاسی از کشورهای عضو ناتو در نشست اخیر منافقین در پاریش حضور یافتند، افزود: عناصر وابسته به گروهک منافقین از سه ماه گذشته در کنار نیروهای داعش در سوریه و عراق قرار گرفتند.


اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار