کد خبر: ۴۹۱۴۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۱
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان- اسلواکی

"علیزاده عبدولی" قهرمان وزن 76 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمان جهان در اسلواکی شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ،در وزن 76 کیلوگرم آرمان علیزاده عبدولی در دور اول با نتیجه 8 – صفر کاتالین بلاهار از رومانی را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 10 – صفر از سدآیریداس دانوسیویسیوس از لیتوانی گذشت.

 علیزاده در دور سوم با نتیجه 12- 4 کارو دوقوکان از ترکیه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 5 بر صفر بورگو بیشالیف از قرقیزستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

 وی در این دیدار با نتیجه 7 بر 3 از سد نیکات عبداله یف از آذربایجان گذشت و صاحب مدال طلا شد.


در وزن 42 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه 7 بر یک نیکولا منجیتی از ایتالیا را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 7 – صفر مغلوب کمال کرم از ترکیه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال وی به دیدار شانس مجدد راه یافت. نجاتی در این مرحله زائور نوتیف از آذربایجان را با نتیجه 6- 2 شکست داد وی در دیدار رده بندی نیز با نتیجه 9- 4 هایک ملیکیان از ارمنستان را مغلوب کرد و صاحب گردن آویز برنز شد.

در وزن 46 کیلوگرم پویا ناصر پور در دور نخست با قرعه استراحت روبرو بود وی در دور دوم با نتیجه 8 - صفر سانشیرو تاکاهاشی از ژاپن را شکست داد. ناصرپور در دور سوم با نتیجه 8 – صفر مقابل لاری آبولادزه از گرجستان شکست خورد و توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، ناصر پور به گروه بازنده ها راه یافت وی در این گروه با نتیجه 12- 3 راوین از هند را شکست داد ناصر پور در دیدار رده بندی لیهایل پتیک از مولداوی را با نتیجه 4- 3 شکست داد و صاحب مدال برنز شد.
 
 
بدین ترتیب تیم ایران در این رقابت ها صاحب یک مدال طلا توسط آرمان علیزاده در وزن 76 کیلوگرم، یک مدال نقره توسط محمدرضا آقانیا در وزن 50 کیلوگرم و سه مدال برنز توسط علیرضا نجاتی، پویا ناصر پور و کرامت عبدولی در اوزان 42، 46 و 58 کیلوگرم شد.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر