کد خبر: ۴۹۷۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران:

علی‌رغم تلاش‌های انجام شده در مجلس برای تشکیل فراکسیون صنعت "چاپ" دولت برای تشکیل سازمان چاپ همکاری نمی‌کند.

احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران در گفتگو با خبرنگار ادبیات باشگاه خبرنگاران گفت:از سال گذشته تا کنون وضع صنعت چاپ به سوی رکود پیش رفته است‌، به طوری که اوضاع در حال افول است.
 
وی افزود: وزیر ارشاد به دنبال واگذاری صنعت چاپ به افراد واجد شرایط است ولی در حال حاضر این صنعت از نبود مدیریت صحیح رنج می‌برد.
 
ابوالحسنی در ادامه گفت: تا کنون 2 نفر برای مدیریت صنعت چاپ از سوی عباس صالحی معرفی شده‌اند که اقدامات فاخر و قابل توجهی از کارنامه خود برای خروج از رکود صنعت چاپ انجام نداده است.
 
وی گفت: در دوره محمدرضا برازش مدیر دفتر چاپ‌، به جای آن‌که از متولیان اصلی صنعت چاپ برای اداره این بخش کمک بگیرند،‌ به سراغ ناشران و فروشندگانی رفتند که یا مجوز آن‌ها لغو شده و یا در حال تعطیل شدن است و این کار اعتراض سایر متولیان صنعت چاپ را در پی داشت.
 
وی تصریح کرد: شواهد نشان می‌دهد نمایشگاه صنعت چاپ که قرار است در ماه جاری برگزار شود، مشارکت کننده‌ای در برپایی این رویداد نداشته باشد، ‌زیرا بخش‌های مختلف این نمایشگاه را هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی به پایین ترین سطح رسانده‌اند.

ابوالحسنی در ادامه گفت: قرار بود متولیان وزارت ارشاد به درخواست اتحادیه‌های صنعت چاپ وام‌هایی را برای نوسازی تجهیزات صنعت چاپ اختصاص دهند که این وعده هم عملی نشد.
 
وی خاطرنشان کرد: حمایت‌های 16 نماینده فراکسیون صنعت چاپ در مجلس نبود، تا کنون صنعت چاپ کشور شکسته شده بود.
 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر