مهم ترین عناوین خبری گروه "سیاسی" که در روز جمعه منتشر شده است موضوعاتي چون: از واکنش لاریجانی به حادثه اسیدپاشی تا عدم رای اعتماد وکلای ملت به "نیلی احمدآبادی"، نویسنده‌های کتاب دفاع مقدس یاری نمی‌شوند/ ناشر کتاب دفاع مقدس بیش از هزار جلد توان ندارد و... است.

مهم ترین عناوین خبری گروه "سیاسی" که در روز جمعه منتشر شده است به شرح زير است:

از واکنش لاریجانی به حادثه اسیدپاشی تا عدم رای اعتماد وکلای ملت به "نیلی‌احمدآبادی"

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1393/8/7/2703013_780.jpgرئیس‌جمهور به مجلس گوشه و کنایه نزند/ رفتار دولت مانع از رای اعتماد مجلس به نیلی شد، مجلس به "نیلی‌احمدآبادی" اعتماد نکرد/ وزارت علوم همچنان با سرپرست اداره می‌شود، واکنش لاریجانی به اسید‌پاشی‌ در اصفهان؛ طرح امر به معروف و نهی از منکر؛ گزارش وزارت علوم در مورد بورسیه‌ها و مذاکرات هسته‌ای ،دولت 28 روز فرصت دارد چهارمین وزیر پیشنهادی علوم را معرفی کند و ... از عناوین مهم خبری هفته گذشته مجلس شورای اسلامی است.

نویسنده‌های کتاب دفاع مقدس یاری نمی‌شوند/ ناشر کتاب دفاع مقدس بیش از هزار جلد توان ندارد
عضو مجمع ناشرین دفاع مقدس گفت: به ناشر دفاع مقدس کمک نمی‌شود و لذا ناشر توانایی کافی ندارد و باید در مورد تولیدات دفاع مقدس حمایت‌ها بیشتر شود.

علت کاهش صندلی‌های پارلمانی معارضین و شیعیان بحرین

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: کلید نهایی بازگشایی بن بست سیاسی در بحرین را در دست مردم خواند است و باید اعتراضات خودشان که در میامی و دیگر شهرهای بحرین بعد از نمازهای جمعه برگزار می گردد را ادامه دهند و با این اعتراضات می توانند از این بن بست سیاسی رهایی یابند.

باهنر: عامل اسیدپاشی بویی از انسانیت نبرده است/ حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی: تیترهای برخی رسانه‌ها موجب سوءاستفاده ضدانقلاب شد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن مشمئز خواندن عمل اسیدپاشی، گفت: عامل این جنایت هر کس که باشد بویی از انسانیت نبرده است چه رسد به اینکه بخواهیم اسم چنین فردی را مسلمان بگذاریم.

خلاء قانونی در جرم اسیدپاشی وجود ندارد/ عاملان این جنایت به اشد مجازات محکوم می‌شوند
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل خراسان جنوبی گفت: قانونگذار از سال 1337 طی ماده واحده لایحه قانونی نسبت به جرم‌انگاری اسیدپاشی اقدام و قوانین لازم را مقرر داشته است.

بررسی لایحه خروج از رکود دولت هنوز به پایان نرسیده است/ بررسی ادامه لایحه بعد از تعطیلات مجلس
رئیس کمیسون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی لایحه خروج از رکود دولت هنوز به پایان نرسیده است و ادامه آن بعد از تعطیلات مجلس بررسی و پس از آن تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

رؤیایی که تحقق می‌یابد؛ به رسمیت شناختن فلسطین در سازمان ملل
به رسمیت شناختن فلسطین در سازمان ملل طرحی است که تشکیلات خودگردان برای این روزهای خود به دنبال اجرایی کردن آن است.

اتحاد کشورهای اسلامی اهدف شوم استکبار را محکوم به شکست می‌کند
عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گفت: تلاش استکبار برای اشاعه اسلام‌هراسی در افکار عمومی از جمله موارد تقابل استکبار جهانی با بیداری اسلامی است که مسلمانان جهان باید با تأسی از قیام خونین عاشورا به مقابله با این تفکرات بپردازند.

آقاجانی: برنده‌ اصلی نظام تعرفه‌ گذاری مردم هستند/ زالی: ایجاد انضباط مالی مهمترین دستاورد کتاب است
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با بیان اینکه اولین بار کتاب ارزش‌های نسبی سلامت در ایران حدود سی سال پیش اجرایی شد گفت:‌ بعد از گذشته سه دهه از اجرای این کتاب و رشد روز افزون علوم پزشکی در ایران و سایر کشورهای دنیا لزوم تغییر در کتاب و پیش بینی تکنولوژی های جدید کاملا احساس میشد.

حضور هیأت عالی رتبه حقوق بشری ایران در محل شورای حقوق بشر سازمان ملل

هیات عالی رتبه حقوق بشری جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی محمدجواد لاریجانی در جلسه بررسی دوره‌ای جهانی، در محل شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو شرکت خواهد کرد.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار