22 بیمار بیمارستان رازی قربانی تزریق داروی آمریکایی شدند

تزریق داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران ۲۲ بیمار این بیمارستان را تا سر حد نابینایی کشاند.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، با انتشار خبر داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران، نماینده وزارت بهداشت ساعاتی پیش در این بیمارستان حضور پیدا کرد و قول داد که هرچه سریعتر این موضوع را پیگیری کند.

گفتنی است، مردم تاکنون از طریق ارسال پیامک به باشگاه خبرنگاران در رابطه با این موضوع در ارتباط هستند و از تزریق این دارو در مراکز درمانی دیگر خبر دادند.

 تزریق داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران ۲۲ بیمار این بیمار را تا سر حد نابینایی کشانده اما هنوز معلوم نیست وخامت حال ۲۲ بیمار بیمارستان رازی تهران تا چه حد صحت داشته باشد.

آنچه که شنیده ها حکایت می کند تزریق داروی آمریکایی فاسد، دو بیمار را در بخش های مختلف بیمارستان رازی تا سر حد نابینا شدن کشانده است.

براساس این گزارش، یکی از بیمارانی که تحت جراحی قرار گرفته چنین می گوید : صبح دیروز ساعت 7 صبح تحت عمل جراحی چشم قرار گرفتم و آمپولی به نام آواستین که گفتند آمریکایی هست بهم تزریق کردند و بعد از ترخیص دقیقا دیشب به شدت دچار عفونت شدید شدم و به بیمارستان بقیةالله مراجعه کردم و تا نیمه های شب تحت مراقبت بودم که دوباره در ساعات اولیه امروز به بیمارستان رازی مراجعه کردم و همچنان تحت نظرم و هم اکنون مجددا مرا برای جراحی دوباره راهی اتاق عمل می کنند و هیچ مسئولی نیز به این شرایط پاسخگو نیست و همانند من نیز دیروز 16 بیمار دیگر تحت جراحی و تزریق این آمپول قرار گرفتند و هم اکنون نیز دقیقا به شرایط من دچار شده اند و اکنون بلا تکلیفیم .

همراه یکی از این بیماران قربانی که روز گذشته این دارو برای وی تزریق شده بود، گفت: آنچه ما از پزشکان بیمارستان شنیده ایم این است که تزریق این دارو برای رفع بیماری اختلالات شبکیه مصرف می شود و روند آن طبیعی و تزریق آن به صورت معمول از سوی پزشکان تجویز شده و می شود.

وی افزود: اما فاسد بودن این دارو باعث بروز عارضه های جدی در این بیماران شده است.

این همراه بیمار که خواست نامش فاش نشود ادامه داد: متأسفانه پزشکان بیمارستان رازی سر حوصله بیماران قربانی را به اتاق عمل برده و اقدامات درمانی را انجام می دهند و به درخواست های مکرر ما مبنی بر اورژانسی بودن وضعیت بیماران پاسخ نمی دهند.

وی در پایان گفت: من و دیگر همراهان بیماران قربانی این اتفاق ترس از این داریم که بیمارانمان قبل از مداوا به نابینایی مبتلا شوند.
 

 انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار