کد خبر: ۵۱۶۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
همزمان با مذاکرات و در آستانه سال جدید؛

تیم هسته‌ای کشورمان در این تصویر در کنار میزی دیده می‌شوند که هفت سینی آبی رنگ در آن چیده شده و یک جلد قرآن مجید هم در میان آن است.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، محمد جواد ظریف، علی اکبر صالحی، حمید بعیدی نژاد ، مجید تخت روانچی، حسین فریدون و سید عباس عراقچی در کنار هفت سینی حضور پیدا کردند که مدیران هتل بوریواژ محل مذاکرات هیات‌های ایرانی و آمریکایی برای آنان پهن کرده‌اند تا محل برگزاری مذاکرات حال و هوای نوروز به خود بگیرد.

مردان هسته‌ای در کنار هفت سین آبی رنگ لوزان+ عکس

 پاسخ اینستاگرامی ظریف

تصویری که ظریف در صفحه اینستاگرام خود از حضورش در لوزان منتشر کرده، پس از چند ساعت نزدیک به شش هزار اظهار نظر را در پی داشت، تا جایی که وزیر خارجه ناگزیر شد با یک جمله به این اظهارنظرها پاسخ دهد.

در تصویری که در صفحه اینستاگرام خود گذاشته او را همراه با عده ای نشان می‌دهد که در حال گذر از حیاط هتل و رسیدن به اتاق مذاکرات است.

در یکی از اظهارنظرها آمده است: نصرمن الله وفتح قریب. دیگری نوشته: خدا پشت وپناهت. مخاطب دیگر گفته: سلام بر جهادگر امروز. خدانگهدارت. یکی دیگری نوشته : افتخار می‌کنم با بزرگمردی همچون شما هم وطن هستم. کسی که با دیپلماسی لبخند توانست دو متحد دیرین (آمریکا و اسرائیل) را نسبت به هم بدبین کند و شکافی عمیق بین اتحاد آنها ایجاد کند.

یکی دیگر هم گفته:آقای دکتر خسته نباشید. تشکر من چیزی به شما اضافه نمی‌کند اما حداقل حس می‌کنم به عنوان یک ایرانی تلاشم رو برای حمایت از شما کرده ام. مایه مباهات هستید صرفنظر از نتیجه مذاکرات.

البته همه اظهارنظرها مثبت نیست. به طور مثال یکی از مخاطبان نوشته: به کوری چشم دشمنان رهبری و این نظام ما دلواپسیم... نگرانیم.. دلواپس ضربه زدن دشمن، دلواپس از پشت خنجر زدن مجدد دشمن جنایتکار این ملت، هموندشمنی که هشت سال از صدام ملعون همه جانبه حایت کرد و این ملت رو به خاک و خون کشید... همون دشمنی که هواپیمای مسافر بری رو زد. همون دشمن پست فطرتی که حتی به بیماران ما رحم نکرد ودارو را به انها تحریم کرد.اری ما دلواپسیم و یک عده ما رو به خاطر وطن دوستی شدید افراطی و بی سواد قلمداد می کنند. این ها اندازه سر سوزن هم برای ما ارزش ندارند و ما به معنای واقعی کلمه این ها رو آدم حساب نمی‌کنیم.

فرد دیگری به او پاسخ داده: نگران نباش تا اقای ظریف رییس این تیم هسته‌ای دلسوز وآگاه است.

در پاسخ به همه این‌ها ظریف نوشته: تمام سعی خود را می‌کنیم و خواهیم کرد.

انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر