کد خبر: ۵۱۶۰۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۷

به گزارش پلیس اسکاتلندیارد در دورهام افشای تعرض جنسی معلم بی شرم پس چهل سال سکوت پس از رسانه ای شدن فاش و در یک برنامه تلویزیونی قربانی این رسوایی از چگونه منحرف شدنش و"سرقت دوران کودکی خود" گفت .

به گزارش خبرنگارحوادث باشگاه خبرنگاران، قربانی یک تعرض جنسی پس از چهار دهه سکوت پرده از جنایت معلم بی شرمی برداشت که در سال 1960 مرتکب شده بود.

آنجلا تیلورکه در حال حاضر 50 ساله است، تنها یک نمونه از کودکانی است که در سالهای 1968 و 1980 مورد سوء استفاده اخلاقی معلمان  کودک آزار قرار گرفته بود.

سکوت زنان پس از 30 سال شکسته شد/ آزار جنسی دختران در کلاس درس+ تصاویر

به گفته پلیس پس از بررسی بیش از نیمی از پرونده ها سن قربانیان بین رده سنی 9 و 10 بوده است که در  زمان کودکی شان هدف افکار شیطانی "رونالد واتن" و یا امثال آنان به منظور تعرض جنسی قرار گرفته بودند که  به صورت روزانه در اکثر مدارس ابتدایی کاتولیک در شرق دورهام صورت میگرفت.

قربانی این حادثه که با اسم مستعار آنجلا تیلور در خبرگزاری ها عنوان شده با تصور اینکه نمیخواهد این حقیقت را با خود به گور ببرد با رفتن به دفتر پلیس در دورهام هویت " رونالد واتن" را فاش نمود.

فاش شدن این پرونده پس از علنی شدن با پرونده "جیمی سویل" مصادف شد که در جریان تحقیقات پلیس در مورد اتهام های جنسی پرشمار جیمی سویل دستگیر می شود.

سکوت زنان پس از 30 سال شکسته شد/ آزار جنسی دختران در کلاس درس+ تصاویر

به گفته پلیس حدود ۵۰۰ شکایت از سوی زنان و نیز کودکان علیه آقای سویل، به اتهام آزار و اذیت جنسی ثبت شده است.

شاگردان این معلم به حد مرگ از وی به دلیل رفتار بی شرمانه اش وحشت داشتند که گفته های آنجلا در مورد چگونگی رفتار واتن با شاگردانش از آنچه در گذشته برای وی و دیگر همکلاسی هایش اتفاق افتاده منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن بساری از مخاطبین وی در دفتر پلیس و دادگاه شد.

به گفته آنجلا تنها کافی بود تا یکی از شاگردان کلاس مورد توجه آنی معلم هوس باز قرار گیرد و پس از فرا خواندن قربانیش به پای میز بی شرمانه و وقیحانه اعمال ننگین خو را در مقابل دیگر شاگردانش اجرا مینمود تا جاییکه بیشتر شاگردانش با حالت تهوع برای ندیدن آنچه در مقابل شان رخ میداد به زیر نیمکت های خود پناه می بردند.

سکوت زنان پس از 30 سال شکسته شد/ آزار جنسی دختران در کلاس درس+ تصاویر

در نهایت فساد اخلاقی "واتن"،  که در حال حاضر 73 ساله است ، با بیش از سی سال بعد توسط خانم تیلور در سال 2013 در اتهام با سوء استفاده از کودکان به دفتر پلیس پس از فاش شدن رسوایی اخلاقی "سویل" گزارش شد.

شکایت او اولین شکایتی بود که منجر به انجام یک  تحقیق گسترده و همه جانبه توسط  پلیس شد که در پی آن پلیس موفق به شناسایی 20 دیگر قربانی دیگر شد.

در اولین جلسه دادگاه که سال گذشته در دورهام برگذار شد قاضی صدور حکم خود  را منوط به انجام تحقیقات بیشتر به دلیل وجود قربانیان بیشتر دانست و با صدور حکم حبس موقت دادستانی را ملزم به انجام تحقیقات بیشتر کرد.

" رونالد واتن"، که در حال حاضر از صندلی چرخدار استفاده میکند ،با قطعی شدن 17 فقره حمله جنسی خارج از نزاکت، که در اواخر 1960 طی یک دوره کودکان تا 12 سال را  مورد تعرض جنسی قرار داده بود به مدت پنج سال به صورت موقت زندانی شد.


آنجلا یکی از قربانیان اهداف پلید  " رونالد واتن"، که او را به عنوان "گردن کلفت شیطان صفت" در خبرگزاری ها معرفی کرد  گفت دوران کودکی من به همراه بسیاری دیگر نابود شد که منجر به انزوا و گوشه گیر شدن تک تک ما و همچنین از بین رفتن اعتماد مان نسبت به دیگر معلمانمان شد.رفتار وقیحانه وی باعث شد تا با یک ترس بزرگ از مدرسه و کلاس روبرو شویم و با بهانه های مختلف از فضای آموزشی دور بمانیم.

بنا بر این گزارش زمانی خانم تیلور پس از آنکه به صورت اتفاقی از رسوایی اخلاقی جیمی ساویل و استوارت هال در یک گزارش تلوزیونی مطلع شد، در یک تصمیم شجاعانه  و منسجم با این هدف که "واتن "نیز باید محاکمه شود پس از برقراری تماس با دفتر فوریت های پلیس و حضور در انجا  این راز کثیف را فاش کرد.

من با این کارم احساس سبکی میکنم وبار مسوولیتی که بر دوش داشتم را با افشای این موضوع برداشتم.

در حقیقت 'پنج سال زندان نمی توانند به اندازه کافی برای درد و رنجی که  او به صدها نفر از کودکان بی گناه مثل من تحمیل کرده طولانی باشد ، اما من در حال حاضر خوشحالم که او در زندان است .انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر