کد خبر: ۵۱۶۰۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵
محدوديت‌های ترافيكی ايام نوروز؛

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی بیست و نهم اسفند ماه 93 از سوی سازمان هواشناسی اعلام شد.

محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی بیست و نهم اسفند ماه 93به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران از مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت ها یا ممنوعیت های ترافیکی امروز"جمعه بیست و نهم اسفند ماه 93" به شرح زیر تا شانزدهم فروردین ماه 94 اعلام شد.

الف – كليات:

 ۱- عبور و مرور انواع موتورسيكلت در ايام اجراي طرح نوروزي در تمامي آزادراهها، بزرگراهها و محورهايي كه ضرورت ايجاب کند ممنوع خواهد بود.
۲- درتمامي محورهاي برون شهري كه درايام فوق ممنوعيت و محدوديت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال مي‌گردد، عبور و مرور انواع تريلر، كاميون و تانكرهاي حامل مواد سوختي و فاسدشدني، از اين امر مستثني بوده و ممنوعيت تردد اين قبيل از وسايل نقليه فقط در راههايي اعمال مي¬گردد كه مقررات يكطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا مي¬شود و يا ممنوعيت تردد در طول سال دارند.

ب-عمليات اجرايي :

۱-محور كرج- چالوس:
1- تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت كماكان در محور كرج- چالوس وبالعكس ممنوع است.
2- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰ امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۲:۰۰ همان روز از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

۲- محور هراز :
1- تردد انواع تريلر در محور هراز كماكان ممنوع است.
2- تردد انواع كاميون و كاميونت به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسدشدني امروز از تهران به آمل و بالعكس ممنوع است.

3- محور فيروزكوه:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسدشدني امروز ازتهران به قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

4- آزادراه كرج-قزوين-زنجان در مسير شرق-غرب:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 06:00صبح الي 24:00 امروز از محورهاي فوق ممنوع است.

5- محور قديم قزوين – رشت:
ترددانواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني امروز از قزوين به رشت و بالعكس ممنوع است.

 6- محور قديم ساوه –  همدان:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 06:00 صبح الي 01:00 بامداد امروز از مورهاي فوق ممنوع است. 

7- محورهاي اردبيل – آستارا ، اردبيل –  سرچم و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء ‌حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع است. 

8- محورهاي مشهد – قوچان ،‌ مشهد– نيشابور و سبزوار ، مشهد-تربت حيدريه و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 0600 بامداد الي ساعت 24:00 امروز درمحورهاي فوق ممنوع است.

9- محور شيروان-بجنورد-چمن بيد – جنگل گلستان و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع است.

10- محورهاي بانه – سقز- سنندج و مريوان– سنندج و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسدشدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز درمحورهاي فوق ممنوع است.

11-محور يزد – طبس،ديهوك-كرمان و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز درمحورهاي فوق ممنوع است.

12- محورگلوگاه – گرگان- ‌جنگل گلستان – چمن بيد و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع است.

13-محور شيروان - بجنورد- چمن بيد-‌جنگل گلستان بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع است.

14- محورهاي اصلي استان بوشهر:
تردد انواع كاميونهاي كمپرسي حامل سنگ و مصالح ساختماني امروز در محورهاي اصلي استان بوشهر ممنوع است.

15- محورهاي ياسوج-اصفهان،ياسوج-باباميدان،گچساران-باشت و بالعكس :
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00  الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع است.

16- محورهاي پل دختر-اسلام آبادو پل دختر-انديمشك :
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00  الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي فوق ممنوع   است.

17- محورهاي بندرعباس- سيرجان،انار-شهربابك و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7:00 0 الي ساعت 24:00 امروز در محور فوق ممنوع است.

18-محور گچساران-بهبهان-رامهرمز :
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز در محور فوق ممنوع است.

19- محور ايذه –شهركرد و بالعكس :‌
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز در محور فوق ممنوع است.
تردد كليه اتوبوس هاي كاروان راهيان نور امروز در محور فوق ممنوع بوده و مسير اهواز-انديمشك-خرم آباد-اليگودرز-اصفهان-شهركرد بعنوان مسير جايگزين معرفي مي گردد.

20- محور زابل-زاهدان و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 06:00 الي 24:00 امروز از محورفوق ممنوع است.

21- محور اصفهان-بروجن-لردگان-ايذه،لردگان-ياسوج و بالعكس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز در محور فوق ممنوع است.

22- محورهاي اصلي استان فارس:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز در محورهاي اصلي استان ممنوع است.

23- محورهاي اصلي استان اصفهان:
تردد انواع تريلر و كاميون هاي كمپرسي حامل سنگ و مصالح ساختماني امروز در محورهاي اصلي استان اصفهان ممنوع است.

24- محورهاي نائين-خور،خور-طبس،نائين-دامغان و راور ديهوك:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني امروز از ساعت 23:00 الي ساعت 07:00 روز بعد در محور فوق ممنوع است.

25- محوربجنورد- اسفراين:
تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 07:00 الي ساعت 24:00 امروز در محور فوق ممنوع است.

26- محدوديتهاي جابجائي محمولات ترافيكي :
جابجايي محمولات ترافيكي كه از قبل پروانه عبور اخذ كرده اند در تمامي راههاي اصلي برون شهري كشور امروز ممنوع است.

27- ورود كليه خودروهاي ترانزيت حمل مواد سوختي به داخل كشور امروز ممنوع مي¬باشد. مضافاً به اينكه خودروهاي مذكور در ساير ايام محدوده زماني نوروز سال 1394 صرفاً در ساعات روز، مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل هاي ايمن بين راهي خواهند بود و وسايل نقليه مذكور از مقررات مندرج در رديف 2 بند الف- كليات و رديف 22 مستثني هستند.

28- رانندگان انواع وسايل نقليه باربري وحاملين موادسوختي و فاسد شدني ، هنگاميكه فاقد بار مي باشند در محورهايي كه محدوديت تردد تريلر،كاميون و كاميونت اعمال مي گردد مجاز به تردد نیستند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر