کد خبر: ۵۱۶۰۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۰
قزوین؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به حضور 200 تیم در طرح امداد نوروزی گفت: یک هزار نفر در خدمات مسافران نوروزی به صورت مستقیم در این طرح و امداد و نجات حضور دارند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوین؛ حبیبی با اشاره به حضور 200 تیم در طرح امداد نوروزی افزود: یک هزار نفر نیز در خدمات مسافران نوروزی به صورت مستقیم در این طرح و امداد و نجات حضور دارند.

قائم مقام ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین با بیان اینکه این استان با 11 استان کشور ارتباط ترافیکی دارد، بیان کرد: طرح نوروزی راهداران نیز در جاده‌های استان قزوین آغاز شده، به طوری که در این طرح بیش از 280 راهدار تا 15 فروردین ماه 94 با استقرار در 33 نقطه از جاده‌های این استان به مسافران خدمات ارائه می‌دهند.

حبیبی ادامه داد: 24 مرکز خدماتی و رفاهی بین‌راهی و 90 نمازخانه و ایستگاه بهداشتی نیز برای گردشگران و مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

این مسئول اضافه کرد: تمام جایگاه‌های سوخت و مراکز عرضه بنزین نیز در طول مدت ایام نوروز به صورت شبانه‌روزی کار خدماترسانی به مردم را بر عهده دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین عنوان کرد: طرح ایمنی و سلامت هلال احمر قزوین همزمان با ایام نوروز از روز گذشته در استان قزوین آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد.

حبیبی ادامه داد: در قالب این طرح که با شرکت 500 نفر از اعضای جوان 18 تا 29 سال هلال احمر استان قزوین اجرا می‌شود، این اعضا با استقرار در پست‌های ایمنی و سلامت نوروزی که در معابر ورودی و خروجی شهر ایجاد می‌شود به راهنمایی مسافران می‌پردازند.

این مسئول اضافه کرد: همچنین در قالب طرح ایمنی و سلامت هلال احمر قزوین چهار خیمه نماز، چهار فضای دوستدار کودک و چهار ایستگاه سلامت به مسافران و گردشگران استان قزوین خدمات ارائه می‌کنند.

قائم مقام ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قزوین تصریح کرد: با اجرای این طرح جوانان هلال احمر به راهنمایی مسافران نوروزی نسبت به مبادی و مقاصد سفر، معرفی اماکن تاریخی و مذهبی شهر و نقشه‌خوانی برای مسافران می‌پردازند.

حبیبی بیان کرد: 791 کلاس درس نیز کار خدماترسانی به فرهنگیان و گردشگران مسافران نوروزی را بر عهده دارند که علاوه بر آن با مهمانسراها و هتل‌ها هماهنگی‌های لازم انجام شده تا آنان بتوانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر