کد خبر: ۵۲۰۸۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی کشور:

سجادی گفت‌: شکل جدید مدیریتی برای طرح‌های کلان ملی در نظر گرفته شده است و برای سال 94 میزان اعتبار 42 میلیاردی برای طرح‌های کلان ملی در نظر گرفته شده است.

سید مهدی سجادی معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی کشور در گفتگو با خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران گفت‌: در خصوص وضعیت طرح‌های کلان ملی باید بگویم که عدم مدیریت صحیح در خصوص طرح‌های کلان ملی یکی از مشکلات اساسی این طرح ها است چنانچه در یک جلسه 36 طرح کلان ملی مورد تصویب قرار گرفته است و این در حالی است که در سایر کشورها در یک جلسه تنها 7 یا 8 طرح کلان ملی مورد تصویب قرار می‌گیرد و همین امر موجب کاهش فعالیت صحیح طرح‌های کلان شده است.
 
وی افزود: کمبود بودجه و مدیریت مشکل اساسی ما محسوب می‌شود البته در سال گذشته مصوبات خوبی را گذارنده‌ایم و شکل جدید مدیریتی و مدیریت راهبردی طرح‌ها و نحوه تامین و تزریق در دستور کار قرار گرفته است. 

سجادی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص میزان بودجه اختصاص یافته برای طرح های کلان ملی در سال 94 اظهار داشت‌: در سال 94 میزان  42 میلیارد اعتبار برای طرح‌های کلان ملی در نظر گرفته شده است که امیدواریم 100 درصد آن اختصاص یاید.
 
وی اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال 94 چندین طرح به مراحل نهایی برسند. 
انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر