کد خبر: ۵۲۷۵۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
ساری؛

هزینه كفن و دفن اموات در بهشت امام زاده عبدالله با تخفیف 50 درصدی صورت می گیرد.

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جواناز ساری؛ سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل در خصوص تصویب مصوبات برای تخفیف نسبت به هزینه کفن و دفن اموات در بهشت امام زاده عبدالله گفت: برای خدمت بیشتر به شهروندان در دوره چهارم شورا و نظر مساعد شهردار امسال براساس مصوباتی که به تصویب شورای اسلامی شهر آمل رسید فروش قبور و هزینه کفن و دفن با تخفیف 50 درصدی صورت می گیرد.

علی محمد مقدس افزود: در چهار ماه نخست امسال بیش از 700 میلیون ریال بابت کفن و دفن اموات به شهروندان تخفیف داده شد.

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل درباره تصویب ضوابط و مقررات تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر آمل هم گفت: پس از بررسی های فراوان و برگزاری جلسات متعدد مقررات تابلوهای تبلیغاتی به تصویب شورای اسلامی شهر آمل رسید که از تاریخ اول خرداد 94 قابلیت اجرایی به خود گرفته است.

مقدس با تاکید بر اینکه طرح جامع تبلیغاتی برای اولین بار در مازندران توسط این سازمان در دست تهیه است افزود: تهیه طرح جامع تبلیغاتی توسط دو شرکت معتبر در دست اجرا است و به لحاظ اینکه اکثریت قراردادها تا پایان سال 95 است، طرح جامع تبلیغاتی از سال 96 اجرایی می شود.

وی با تاکید بر شروع عملیات حذف زواید تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر آمل تصریح کرد: این طرح به صورت پایلوت در خیابان امام رضا(ع) با همکاری دادستان ، نیروی انتظامی و واحدهای اجراییات ، حفاری و امانی شهرداری در دست اجرا است.

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل تصریح کرد: این طرح در چندین فاز انجام خواهد شد که بعد از خیابان امام رضا(ع) در بلوار طالب آملی، امام خمینی(ره) و دیگر نقاط شهر شروع می شود.

مقدس با اشاره به نارضایتی مردم از وجود داربست های فراوان در سطح شهر افزود: خوشبختانه برای یک دست شدن تبلیغات در سطح شهر و حذف داربست در محیطی های تبلیغاتی اقدام به تعریف سازه های جدید به ابعاد 2 در3 کردیم که تاکنون در 20 نقطه سطح شهر نصب شده است.

وی یادآور شد: ازتاریخ مصوبه نصب بنرهای بیشتر از سایز تعریف شده در سطح شهر ممنوع است.

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل در خصوص نصب تابلو بر سر درب مغازه های سطح شهر خاطرنشان کرد: نصب هرگونه تابلو براساس طرح جامع تبلیغاتی است و کسانی که قصد گرفتن پروانه کسبی دارند به سازمان هدایت و دستورالعمل نصب تابلو به آنان ابلاغ می شود.

انتهای پیام/پ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر