کد خبر: ۵۳۵۲۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳

در این آموزش روش جلوگیری از استفاده از نام و تصویر شما در تبلیغات گوگل را برای شما بازگو می‌کنیم.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  Google AdWords، برنامه تبلیغات آنلاین شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد مشتریان جدید به دست آورید و کسب و کار خود را رونق ببخشید. شما به کمک آن می توانید انتخاب کنید که تبلیغات تان در کجا به نمایش در آید، می توانید بودجه مناسب کسب و کار خود را برای تبلیغات تان تنظیم کنید و تأثیر آن را به خوبی اندازه گیری و تحلیل نمائید.

تغییراتی در قوانین تبلیغات گوگل!

بیش از ۱ میلیون کسب و کار، از تبلیغات گوگل استفاده می کنند. به کمک تبلیغات گوگل، شما می توانید تجارت خود را جهانی کنید، با مشتریان خود در سرتاسر وب ارتباط برقرار کنید، درست در لحظه مناسب به مشتریان هدف دسترسی داشته باشید، به اهداف تجاری خود نزدیک تر شوید و تمام جوانب تبلیغات خود را اندازه گیری و تحلیل نمائید.

تغییراتی در قوانین تبلیغات گوگل!

گوگل به تازگی تغییراتی در قوانین استفاده از سرویس‌های خود اعمال کرده است. یکی از این تغییرات این است که اگر شما در مورد محصول یا سرویسی از دکمه‌ی 1+ استفاده کنید، گوگل این حق را دارد که در تبلیغات خود یا توصیه‌ی آن محصول یا سرویس به سایر افراد، از نام و عکس شما به عنوان یکی از استفاده‌کنندگان بهره گیرد البته گوگل قابلیت غیرفعال کردن این امر را نیز فراهم کرده است. 

بدین منظور:

ابتدا به لینک زیر بروید:
https://plus.google.com/settings/endorsements

اگر از کاربران سرویس گوگل پلاس نیستید ابتدا از شما خواسته می‌شود تا حساب کاربری خود را ارتقا دهید تا پروفایل شما در این شبکه فعال شود. اگر هم عضو گوگل پلاس هستید مستقیماًً به صفحه‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد.

اکنون در پایین صفحه تیک گزینه‌ی Based upon my activity, Google may show my name and profile photo in shared endorsements that appear in ads را بردارید و بر روی Save کلیک کنید.

با این کار دیگر از مشخصات شما در تبلیغات گوگل استفاده نخواهد شد.


برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر