کد خبر: ۵۴۰۱۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷

این روزها با قدم زدن در سطح شهر، نمادهای همجنس گرایی را می بینیم که بر روی چترها و یا کیسه های خرید جولان می دهند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  این روزها، در خیابان که قدم میزنید یا به خرید که میروید، رنگین کمان معروفی همه جا در اطراف شما دیده می شود، این رنگین کمان که ظاهری زیبا دارد در واقع نمادی برای بی بند و باری جنسی است .

 رنگین کمان معروف همجنس گرایی!

پیش از توضیحات بیشتر و یا دیدن مستنداتی درباره تبلیغات نرمی که با استفاده از ناآگاهی مردم در حال ترویج است،  نگاهی به تاریخچه همجنس گرایی می اندازیم.

همجنسگرایان افرادی هستند که برخلاف روال طبیعی و فطری انسان ها، به جای ارتباط با جنس مخالف به ارتباط عاطفی، روانی و جنسی با همجنس خود گرایش دارند.

کتب روانشناسی همجنس گرایی را نوعی اختلال رفتار جنسی و آسیب می دانند و دلایل این اختلال را فیزیولوژی، توارث و یا محیط و اطرافیانی که فرد با آنها در تعامل بوده است و معرفی می کنند  و آن عبارتست از تمایل و علاقه جنسی مردی به مرد دیگر و هم جنس خود و یا بالعکس علاقه جنسی زنی به هم جنس خود.

البته از این تعاریف صرفا برای توجیه این انحطاط اخلاقی استفاده می شوذ، درواقع همجنس گرایی یکی از برنامه های غرب برای از بین بردن بنیان خانواده است. پرچم گروه های همجنس گرا

همجنسگرایان دارای یک نماد مشترک برای شناساندن خود به جامعه هستند.

۲ نماد مشهور برای آن ها، مثلث صورتی و پرچمی است رنگین کمانی، مثلث صورتی توسط نازی‌ها درخلال جنگ جهانی دوم به‌عنوان نمادی برای ننگ و شرم به زندانیان همجنسگرا تعلق می‌گرفت، این نماد کماکان بار معنایی منفی دارد.

 پرچم رنگین‌کمانی رسمی‌تر و عمومی‌تر است و هیچ بار معنایی منفی ندارد.

مثلث صورتی یکی از قدیمی ترین این نمادها است که در خلال جنگ جهانی دوم برای زندانیان همجنسگرا در بازداشتگاه استفاده می‌شد به همین دلیل نماد مثلث صورتی توسط همجنسگرایان استفاده می‌شود تا هم خود را به جامعه معرفی کنند و هم یادبودی برای همجنسگرایان کشته شده در جنگ جهانی دوم باشد.

لاندا علامت یونانی در سال ۱۹۷۰ توسط ائتلاف همجنسگرایان فعال نیویورک به عنوان نماد برگزیده شد، در دسامبر ۱۹۷۴ لاندا به عنوان نماد بین المللی همجنسگرایان زن و مرد در همایش حقوق همجنسگرایان در اسکاتلند انتخاب شد.

همجنس گرایی

سازمانهای حمایتی همجنسگرایان به نام lambda legal و Lambda Literary Award نیز نام خود را با اقتباس از این نماد گرفته‌اند. در سال ۱۹۷۸ پرچ رنگین کمانی را برای جشن ازادی همجنسگرایان طراحی کرد. در بین سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۷۹ یک رنگ از بالای پرچم حذف شد. در بالای پرچم رنگ قرمز برای مردان و در پایین ان رنگ بنفش برای زنان است به این معنی که همجنسگرایان مرد و همجنسگرایان زن در تمام دنیا هستند. در نمونه اصلی ۸ رنگ وجود داشت و به ترتیب رنگ‌ها از بالا به این صورت بود.

همجنس گرایی

امروزه، همجنسگرایان در جهان دارای پرچمی رسمی با رنگ های "رنگین کمان" هستند که هر رنگ در این پرچم سمبل امر خاصی است. بطور مثال رنگ قرمز نشانه زندگی، رنگ نارنجی نشانه بهبودی و سلامتی، رنگ زرد نشانه نور خورشید، رنگ سبز نشانه طبیعت، رنگ آبی نیلی نشانه نظم، هارمونی، یکپارچگی و آرامش و رنگ بنفش نیز نشانه روح و روان انسان است.


در انگلستان از سال 2004 به بعد زوج هاي همجنس باز از حقوق و مزاياي زوج هاي عادي برخوردار شده اند و عده اي از مقامات دولتي در خواست کرده اند که ازدواج همجنس بازان در سراسر انگليس تا سال 2015 به صورت قانوني تاييد شود. در آمريکا نيز شبکه سي‌ان‌ ان گزارش داده است که 53 درصد مردم خواهان قانوني شدن همجنس‌بازي در ايالت‌هاي اين کشور بودند که در تیرماه سال 92 دادگاه عالی آمریکا محدودیت ها برای قانونی بودن ازدواج همجنس گرایان در کالیفرنیا را برداشت و این ازدواج در این ایالت نیز قانونی شد.

همجنس گرایی
افراشتن نماد همجنس گرایان در انگلیس

در واقع در اروپا و آمريکا دستگاه فرهنگ سازي غرب در حال کسب موفقيت و رسيدن به اهداف خود در تبديل همجنس بازي از يک پديده شنيع و غير اخلاقي به يک موضوع عادي اجتماعي است. تا جايي که هم اکنون هرگونه موضع‌گيري بر عليه همجنس ‌بازي و همجنس بازان در غرب جرم محسوب شده و فرد مخالف توهين کننده محسوب شده و تحت پيگرد قانوني قرار مي گيرد.

تبلیغاتی برای رواج همجنس گرایی با مجوز بومی!

سال هاست که در جوامع غربی و برخی از کشورهای شرقی رفته رفته همجنس گرایی در حال رواج یافتن است. اکنون این بار نوبت به تبلیغ این عمل شنیع در کشورهای مسلمان نشین رسیده است. بطور مثال چندی پیش در کشور اندونزی جشنواره همجنسگرایان برگزار شده و در کنفرانس هایی نیز به تبلیغ این عمل و به اصطلاح بررسی آن در اسلام و سخنانی درباره عدم مخالفت اسلام با همجنس گرایی مطرح نموده اند.

در همین راستا در فضای مجازی نیز تقریباً به تازگی افرادی به ظاهر مسلمان، تبلیغاتی در جهت رسمیت بخشیدن به مسلمانان همجنس گرا انجام می دهند. کسانی چون "آنی زانی.ولد" فرد خواننده و ترانه سرایی که خود را یکی از موسسین انجمن  به اصطلاح اسلامی به نام "گسترش ارزش ها" در آمریکا معرفی می کند. او می گوید:" در انجمن ما طیف وسیعی از مسلمانان همجنسگرا حضور دارند و از برخوردهای ستیزه جویانه و خشونت بار پرهیز شده و بر تعامل انتقادی با متون کتاب مقدس تاکید می شود." او امام جماعت این مرکز است و در صفحه فیس بوک خود می نویسد: "می خواهد در مراسم ازدواج یک زوج همجنس شرکت و خطبه عقد آنها را به شکل کاملاً اسلامی بخواند." او دلیل اغلب مسلمانان برای مخالفت با همجنس گرایی را داستان قوم لوط و آنچه تفسیر خشن و افراطی از متون مقدس اسلامی معرفی می کند می داند، او معتقد است که مرکز اسلامی تاسیس شده از جانب وی با برداشتی متعادل و ملایم به دین نگاه می کند. حتی فردی به نام امام "دایی.یه عدالت" امام جماعت همجنسگرای جامعه مسلمان آمریکا و مدیر مسجد همجنسگرایان در واشنگتن است.

همچون اکثر مفاسد در اينجا نيز سرمايه‌هاي مالي و انساني يهود در خدمت فرهنگ سازي گسترده براي اشاعه همجنس بازي بوده که در سه حوزه فرهنگي و هنري، تبليغي و سياسي فعال بوده است. اين فعاليت ها از تاسيس جوايز ادبي اختصاصي براي نويسندگاني که با موضوع همجنس‌بازي مي‌نويسند تا حمايت سياسي اجتماعي رژيم صهيونيستي از همجنس بازها در کشورهاي مختلف به خصوص کشورهاي اروپايي دامنه داشته است. بر اساس يک نظرسنجي که از سوي "آمريکن ايرلاينز" و پايگاه اطلاع‌رساني "گي‌سيتي" به انجام رسيده است، تل آويو از نظر همجنس‌ بازان محبوب‌ ترين شهر روي زمين محسوب مي شود.

همجنس گرایی

تبلیغات غرب برای ترویج همجنس گرایی تا آنجایی پیش رفته است که اگر شما در شهر تهران قدم بزنید بارها پرچم رنگین کمان نماد این ناهنجاری و انحطاط جنسی را می بینید، از کیسه های خرید بوتیک ها گرفته تا چترهایی که به فروش می رسند.

عکس زیر چتری را با نماد همجنس گرایی نشان می دهد که در سطح شهر تهران و به راحتی به قروش می رسد.

همجنس گرایی

البته ناگفته نماند که این نماد بعلت شباهتش با رنگ های رنگین کمان مورد توجه مردم ایران قرار گرفته است و تنها افراد کمی در جامعه از معنای واقعی نهفته در این نماد خبر دارند اما غرب با استفاده از این نا آگاهی و از طریق تبلیغات و استفاده از شبکه مجازی در تلاش است تا چشم مردم را به دیدن نماد همجنس گرایی عادت دهد و آن را تبدیل به موضوعی عادی کند.

حتی گاهی استفاده از این نماد با زیرکی بسیار صورت گیرد به گونه ای که حتی افراد آگاه را هم به اشتباه می اندازد.

بر اساس این گزارش، لزوم آگاه سازی مردم از طریق رسانه ها و همچنین برخورد مسئولین با رواج این نماد در زندگی مردم احساس می شود و امیدواریم با برخورد و اقدام مناسب و به موقع مانند تمامی موارد، نقشه های غرب برای به انحطاط کشاندن فرهنگ و دین مردم ایران با شکست مواجه شود.
 


گزارش از فاطمه باقریبرای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۴۹
در انتظار بررسی: ۰
qazal
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
همجنسگرایی با همجنسبازی فرق داره اگ دقت هم کنید میبینید همجنس گرایی یعنی از وقتی به دنیا اومدن و برای همیشه به جنس خودشون گرایش دارن و عاشق جنس خودشون میشن از نظر دین و عقل گناهه؟ همجنسبازیه ک ی نوع اختلاله روانیه و باید درمان شه همین افرادی ک به افراد تجاوز میکنندهستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
واقعا جای تاسف داره
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
واقعا متاسفم
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
واقعا متاسفم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
متاسفم واقعا چی میشه گفت ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
نمادهای همجنس گرایی را معرفی کنید تا ناخواسته ما از آن استفاده نکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
نمادهای همجنس گرایی را معرفی کنید تا ناخواسته ما از آن استفاده نکنیم
P
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
نک تک کسانی که دگرجنس گرا هستند و کسانی که اینجا میگن این گرایش رو‌نمیشه تغییر داد حرفشون کاملا اشتباهه،من به عنوان یک‌ دانشجوی جامعه شناسی و تجربیاتم میگم این افراد فقط و فقط به تقلید از دیگران و بخاطر جلب توجه این کار هارو انجام میدن
حتی جدا از قران و خدا و پیغمبر و اینها ،یکم باید عقل خودمون رو به کار بندازیم
ایا این کار اینده خوبی داره؟ ایا دچار اشتباه نمیشم؟ ایا آبروم نمیره؟
چرا کسانی که فقط ادعای لزبین یا گی بودن رو‌ دارند،به تباهی آیندشون فکر نمیکنن؟
بحث ترنس ها جداست که از بدو‌ تولد با یک سری افراد همراهه ، و اینجور افراد کاملا حق زندگی عادی مثل تمام ادم های دیگرو دارن و نباید تبعیضی قائل شد
ماجرای لزبین یا گی بودن فقط در یک محدوده زمانی اتفاق میفته و درانتها هم منجر به پشیمونی این افراد میشه
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
فکر کنم باید مدرسه رو از اول تکرار کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
دوست عزیز بشدت دچار اشتباه هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
واقعا جای تاسف داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
خدا عاقبت همه مارو بخیر کنه
رضا
|
United States
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
با سلام وتأسف فراوان برای هم دین های مسلمانم بنده مسلمان وشیعه 12امامی هستم واز تمام هم دین های که اینجا نظر دادن وبه حال این اقلیت همجنسگرا ابراز تأسف کردن خواهش میکنم اگه تونستن یک فرد چپ دست را به راست دستی تبدیل کنن پس یقین داشته باشن که همجنسگرا رو هم میشه تبدیل به گروییدن به جنس مخالف کرد عزیزان همجنسگرا نه بیماری حساب میشه نه روانی همجنسگرا فقط یه میله که فرد همجنسگرا را به طرف همجنسش سوق میده وچون اقلیت هستن همیشه باید مورد زخم زبان یا توهین از طرف ما که مدعیان دروغین حقوق بشر هستیم قرار بگیرن دوستان بنده در اول عرض کردم که بنده شیعه 12امامی هستم ومسلمان ویقین هم داشته باشید که همجنسگرا هم نیستم بنده متأهل و دارای یک فرزند ذکور ویک فرزند مؤنث هستم لطفا به عنوان یک مسلمان یه مقدار سطح اطلاعات و ارتباطات عمومیتونو ببرید بالا انشاالله که موفق باشید ممنون از دوست خوبم بخاطر این سایت،یا علی«ع»
رضا
|
United States
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
با سلام وتأسف فراوان برای هم دین های مسلمانم بنده مسلمان وشیعه 12امامی هستم واز تمام هم دین های که اینجا نظر دادن وبه حال این اقلیت همجنسگرا ابراز تأسف کردن خواهش میکنم اگه تونستن یک فرد چپ دست را به راست دستی تبدیل کنن پس یقین داشته باشن که همجنسگرا رو هم میشه تبدیل به گروییدن به جنس مخالف کرد عزیزان همجنسگرا نه بیماری حساب میشه نه روانی همجنسگرا فقط یه میله که فرد همجنسگرا را به طرف همجنسش سوق میده وچون اقلیت هستن همیشه باید مورد زخم زبان یا توهین از طرف ما که مدعیان دروغین حقوق بشر هستیم قرار بگیرن دوستان بنده در اول عرض کردم که بنده شیعه 12امامی هستم ومسلمان ویقین هم داشته باشید که همجنسگرا هم نیستم بنده متأهل و دارای یک فرزند ذکور ویک فرزند مؤنث هستم لطفا به عنوان یک مسلمان یه مقدار سطح اطلاعات و ارتباطات عمومیتونو ببرید بالا انشاالله که موفق باشید ممنون از دوست خوبم بخاطر این سایت،یا علی«ع»
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
خدا همه این بیماران را شفا بده این رفتارها نوعی بیماری است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
خدا همه این بیماران را شفا بده این رفتارها نوعی بیماری است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
این اعمال و رفتارهای ناشایست و زشت نشانه ای از نادانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
واقعا جای بسی تاسف داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
واقعا جای بسی تاسف داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
خدا شفایشون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
خواهش ميكنم بدون اطلاع و تحقيق حرف بيربط نزنيد. اول تحقيق كنيد البته به صورت علمى. اين أفراد نه بيمارن نه هيچ چيز ديگه اى. فقط متفاوتن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
خدا ازشون نگذره الهی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
خواهش ميكنم بدون اطلاع و تحقيق حرف بيربط نزنيد. اول تحقيق كنيد البته به صورت علمى. اين أفراد نه بيمارن نه هيچ چيز ديگه اى. فقط متفاوتن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
همین ادعای روشنفکریی امثال شما مارو بیچاره کرده.فقط یه کلمه یاد گرفتید که متفاوتند.نص صریح قرآن این عمل رو شنیع وباطل می دونه .خدا عاقبت مونو به خیر کنه با وجود افزادی با طرز تفکرات شما
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
واقعا که جای تاسف داره برای این افراد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
متاسفم واقعا متاسفم برای مردم کشورم متاسفم که بدون هیچ اطلاعاتی در هر زمینه ای اظهار نظر میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
سلام اگه ممکنه نماد بجز پرچم شون که چند رنگ داره رو بزارین تا اینکه بنده وامثال بنده اگاهی مون نسبت به این مسئله بیشتر بشه که ناخدااگاه واسه اونها تبلیغ نکنیم خیلی ممنونم
ستاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
جای تاسف داره ک این همه مردم ناآگاهن. اگه قبل از تایپ عبارت "اشف کل مریض" یه سرچ ساده بزنین میفهمین این بیچاره ها مریض نیستن اصلا. همونطور ک افردای ک از نظر ما عادی هستن به جنس مخالف گرایش دارن، این بنده خداها هم دست خودشون ک نیست،به هم جنساشون علاقه دارن. اینا مریض نیستن ب خدا، شما با این طرز فکر رادیکالیتون مریضین. تقصیر اینا چیه که اقلیت جامعه هستن و دست خودشون نیست از کی خوششون میاد؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
باید به جوانان اطلاع رسانی شه تا شاهد این معضلات نباشیم
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
دقیقا دم شما گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
ای خدا به حق فاطمه ی زهرا س ظهور امام مهدی عج الله نزدیک فرما
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
بله امام زمان باید ظهور کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
باید فرهنگ سازی شه تا جوانان قربانی این معضلات نشوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
باید فرهنگ سازی شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
باید فرهنگ سازی شه تا جوانان قربانی این معضلات نشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
واقعا باید به حال این افراد تاسف خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
نه دوست عزیز! واقعن باید به حال شما و افرادی همانند شما تاسف خورد!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدا هدایتشون کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدایا خودت به فریادمون برس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خدایا خودت به فریادمون برس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
اللهم اشف کل مریض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
خدا کمک کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
این چیزها در اروپا امری عادی واسشون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
خدا هدایتشون کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
در هیچ کجا عادی نیست و مردم در این کشورها هم از این افراد معمولا فاصله می گیرند، بیشتر تنها هستند یا با زوج های همجنس دیگر ارتباط دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
واقعا جای تاسفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اللهم اشف کل مریض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اللهم اشف کل مریض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
واقعاکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
خجالت اوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
خیلی خوب بود...
خدا خیرتون بده ان شاالله...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
خدا رحم کنه
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
همجنسگرایی کار کثیفی نیست!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
نه!!!!!! کثیف ذهن تو که بدون هیچ اطلاعاتی میای اینجا نظر میدی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
چی بگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
چه چیزها.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
واقعاکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
متاسفم
.......
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
بابا چه خبره همه یا متاسفین یا میگین خجالت اوره یا میگین کثافت کاریه اولا که رنگین کمان فقط نماد همجنسگرایی نیست و نماد ال جی بی تی هستش که ترنس هم جزوش هست و اگه یه خورده مطالعه داشته باشیم میفهمین که به ترنس ها همجنسگرا نمیگن دوما اینکه کم برای همجنسگراها متاسف بلشین شما باید واسه خودتون متاسف باشین که یه ذره هم مطالعه ندارین که راجب این موضوع اگاهی داشته باشین و بفهمید که این حس تو وجودشون از بچگی بوده وه خودشون هیچ تقصییری ندارن که انقد از طرف افراد کوتاه فکری مث شما تحقیر میشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
شکر که حداقل يکي هست يه چيزي سرش بشه
واقعا کاش به جاي اينهمه تاسف يکم آگاهي داشتيم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
خجالت اوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
متاسفم
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
متاسفم
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
سلام نا راحت نشین ما هم بهتره دینه خودمونو به بهترین شکل تبلیغ کنیم واقعا که آخر زمانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
خیلی ممنون که باتهیه اینچنین گزارشاتی آگاهی و دید مردم رو بیشتر میکنید
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
با سلام در خصوص نمادها بنده حساس هستم حواسم هست مثلا نمادهای شیطان پرستان تو وسایل و لباس ها نباشه اما درباره ی چتر ب قول دوستان ۱۶رنگ و نماد همجنسگرایان شش رنگ ،و همچنین میشه گفت همجنسگرایان از رنگین کمان کپی برداری کردن
بغضی نمادها مثلا نماد نازی ها صلیب شکسته یا نمادهای فرامانسوری واقعا نمادهایی هستن ک خود اون گروه ابداع کردن اما رنگین کمان پدیده ی الهی است اگرجایی شش رنگ دیدیم و دقیقا همین طیف رنگ ها باید حواسمون باشه ب هر حال ممنون بابت اطلاع رسونیتون جدا این نماد رو نمیدونستم
دلتنگ...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۱
خیلی خوب بود...
خدا خیرتون بده ان شاالله...
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
غرب و شرق نداره همجنس گرای. گرایش جنسی را نمیشه تغییر داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
ااااا وای تا کجا نفوذ کردن اینا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
ای خدا به حق فاطمه ی زهرا س ظهور امام مهدی عج الله نزدیک فرما
ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
چرت بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
خداوند ما را از شیاطین حافظ کند و خداوند شما را حفظ فرماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۰
واقعاباعث خجالت
ناشناس
|
Austria
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
متاسفم برای تک تک کامنت ها....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
ممنون خدا قوت برا اطلاع رسانیتون.زودتر اقا امام زمان (عج)بداد بشر برسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
هر کس با بدان بنشست عاقبت خاندان نبوتش گم شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
انسان هر چه اگاه تر بهتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
خیلی ممنونم بابت اطلاع رسانی تون. آرزو میکنم صاحب الزمان (عج) هر چه زودتر ظهور کنند و همه نجات پیدا کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
خدا همه ی بیماران را شفا دهد. انشا الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
سلام از آگاهیتون ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
أعوذُ بالله من الشيطان رجيمِ
با سلام خدمت تمامى گزارشگران ، خيلى از اطلاع رسانيتان ممنونم من از اين موضوع آگاه نبودم ، اميدوارم كه خدا به بدخواهامون بيشتر بده كه انشاالله دست از سر ما بردارن .
ولى واقعا بيشتر ما بدليل شباهتى كه به طيف نور مرئى داره توجه مون بهش جلب ميشه و رنگين كمان يكى از پديده هاى زيباى خداوند متعال است و صرفا نبايد از ديد اين نماد بهش نگاه كنيم اما براى تشخيص اين گروه ها در كشور هاى غربى ما آگاه تر شديم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
از اطلاع رسانی تون ممنون.

ولی همین امروز شبکه یک در برنامه « بچه های مردم » همون چتری که شما بهش گیر دادینو به عنوان دکور استفاده کرده بود!!!!! چرا به اونا گیر نمیدین؟ شاید دستفروش روحشم از این قضییه بی خبر باشه ولی شما که ادعا میکنین دیگه چرا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
آفتابه مون رنگش رفته بود یه چندتا رنگ زدیم بهش این رنگی شد حالا یعنی یکی از نمادهای همجنس گراییه ؟؟ ح

حالا چیکارش کنیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
آرم صدا پایین صفحه مانیتورم به رنگ رنگین کمانه / چیکار کنم خیلی ناراحتم خخخخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
من قبول دارم نباید نماد همجنس گرایی پخش بشه ولی خداییش این چتره طیفه رنگه. دقت کنید به رنگاش. طیف رنگ یعنی دجات مختلف رنگ. من هنر خوندم. ولی اون پرچم طیف رنگ نیست رنگ های انتخاب شده است و نماد محسوب میشه. به نظرم بهتره بیشتر دقت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
والا من یکی که دیگه همین روزا دیوونه میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
والا من یکی که دیگه همین روزا دیوونه میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
اللهم اشف کل مریض!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
چون رنگارنگه نشانه همجنسگراییه؟
مگه هر کی سیبیل داره مرده ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
راه دور نرید
یه سر با گوشیتون به سایت دیجی کالا بزنید تبلیغ این چتر رو اونجا میبینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
به نظر من این چتر ترکیبی از رنگ هاست و ارتباطی به این گروه ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
آخر الزمان دوران عجیبی است روز و شب باید به آقای لحظه ها پناه برد...یا صاحب الزمان الامان من فتن آخرالزمان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
چرا فکر میکین همجنسگرایی نشونه آخرزمانه؟؟؟؟؟!!!! یعنی از همون اول خلقت آخرزمان بوده تا الان؟؟؟؟؟؟ یکم مطالعه کنین شاید بهتر باشه جور دیگه ای فکر کنین!
ناشناس
|
-
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
خدايا ميل به معصيت را در وجود ما نابود كن
ناشناس
|
-
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
عزیز من این صرفا یک چتر با رنگهای متنوعه و رنگهای اون هیچ ربطی به پرچم همجنس بازها نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
واقعا متاسفم چی میشه گفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
واقعا جای بسی تاسفه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
یعنی اگر بعد از بارون رنگین کمان در اومد، داره از همجنس گرا ها حمایت میکنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
روی علامت اینستاگرام نیز چنین رنگی هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
آره توی آسمون بعداز بارون هم چنین رنگی دیده میشه:|
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
میبینم چند وقته دیگه تو آسمون خبری از رنگین کمان نیست.
تو رو خدا من خودم آخر حساسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
وظیفه یک مسلمان در مقابل اعمال خلاف و حرام این است که :
1 . اگر میتواند از انجام آن عمل جلوگیری کند.
2 . اگر عملا نتوانست ، با زبان تلاش کند از آن جلوگیری کند.
3 . و اگر قدرت برخورد عملی و زبانی ندارد ، حداقل « قلبی » با آن عمل حرام مخالفت کند.

از مظاهر کفر و شرک و نفاق به خداوند پناه می بریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
دوره آخرالزمان شده به حق حرفهاي نشنيده واقعاآدم هنگ ميكند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
والله من اولین بارِ که متوجه این موضوع میشم
تا حالا نمیدونستم
پناه بر خدا
ممنون از اطلاع رسانی شما
اجرتون با حضرت زهرا(س)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
بابا ولمون کن چی میگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
چرا همیشه فقط بلدید در مورد دیگران قضاوت کنین
به این فکر کنین که شاید واقعا همجنسگرایی یک نوع مریضی باشه
اون بدبختام آفریده خدا هستن که به این مریضی ناپسند مبتلا شدن
هرکی مسئول زندگیه خودشه
به کسی توهین نکنین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
خدا همه ی ما رو هدایت کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
خیلی خوبه که قضاوت نمیکنی
ناشناس
| United States |
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
خدایا همه رو به راه راست هدایت کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
درست میگی نباید قضاوت کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
خدایا توبه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
همجنسگرایی بیماری نیست!
ناشناس
|
-
|
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
لعنت و عذاب الهی بر قوم پلید لوط و پیروان آنها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
قوم لوط همجنسگرا نبودند همجنسباز بودن و با خشونت به همه تجاوز میکردن و براشون فرقی نداشت طرف همجنسشون باشه یا جنس مخالف! هدفشون هم مخالفت با یکتاپرستی بوده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
توجه کن که اون چتر بهرنگرنگین کمانه و رنگین کمان هم یک پدیده زیبایطبیعی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
موندم یعنی اگه از این چترها و پرچما تو کشور زیاد بشه مردم همجنسگرا میشن؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی داره.خیلی بی معنیه
از فردا یه عده نادون و جوگیر حمله میکنن به این چتر فروشی ها و به مردم ضرر میرسونن خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
این چتر 16 رنگه . چه ربطی به علامت همجنس بازا داره .
ممنون از اطلاع رسانیتون ولی اصلا تیتر خبر جالب نبود و ربط دادن به رنکین کمانو الی اخر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
خداوند لعنت کند همجنسگرایان رو (چنانچه میفرماید اگر قوم لوت این عمل زشت را مرتکب نمیشدن هرگز روی زمین چنین عملی پدیدار نمیشد).
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
قوم لوط بدون اینکه به جنس موافقشون گرایش داشته باشن بهشون تجاوز میکردن و مخالف خدا و پیامبرش بودن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
اينطوري باشه همه قاطي ميشه رنكين كمان بعد ي باران هم ميشه نماد!! كاش با ادله محمكتري ثابت ميكرديد ك اين جترهاي تو بازار شده ي نماد برا اونا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
اطلاعات عمومي خيلي خوبي بود ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
منم یه جعبه مداد رنگی دارم همه این رنگها داخلش هست چیکار کنم?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
منم یه جعبه مداد رنگی دارم همه این رنگها داخلش هست چیکار کنم?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
این چتر نماد رنگ های رنگین کمان هیچ ربطی به هم جنس گرایان نداره تو این پرچم هیچ خبری از اون رنگ بنفش پرچم هم جنس گرایان نیست و طیف رنگ هاش کاملا متفاوته
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر