کد خبر: ۵۴۹۷۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
همدان؛

فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان گفت: جنگ تمام شده اما باب ايثار و شهادت هيچگاه بسته نمی شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ غلامعلی ابوحمزه  در  مراسم شب هفت شهيد مرتضي ترابي کمال دومين شهيد مدافع حرم شهرستان بهار گفت: استان همدان در اين ايام به وجود شهداي مدافع حرم عطرآگين است و سردار شهيد حاج حسين همداني که حضور مردم در مراسم تشييع و خاکسپاري وي بي نظير بود و ساير شهداي مدافع حرم همدان گواه شهيد پروري، دارالمؤمنين و دارالمجاهدين بودن اين استان است.


وی افزود: شهرستان بهار با تقديم دو شهيد ثابت کرد که همچنان روحيه شهادت طلبي در ديار آيت اله بهاري ادامه دارد.

 سردار غلامعلي ابوحمزه بيان کرد: هر شخصي مي‌تواند به ميزان توانايي خود باب ايثار را داشته باشد و به عنوان ايثارگر مطرح شود چرا که ايثارگر به معني کسي است که اراده خداوند را بر اراده خود و اراده بندگان خدا را بر اراده خود مقدم مي‌دارد.

 سردارابوحمزه  افزود: امروز اگر اين مردم ولايتمدار بخواهند به مولا و آقاي خويش اقتدا کنند بايد از راهي که شهدا توصيه کرده‌اند پيروي کنند و از رهبري و ولايت فقيه تبعيت همه جانبه داشته باشند.
فرمانده سپاه انصارالحسين همدان در رابطه با اعتقاد به ولايت در شيعه اظهار داشت: شيعه اولي الامر را معصوم مي‌داند اما در مذاهب ديگر اسلام حاکم غير معصوم  اولي الامر محسوب مي‌شود و اين بدعت باعث شده است که سرنوشت جهان اسلام اين‌گونه رقم بخورد که حکام فاسد کشورهاي عربي در پس اين پرده دست به هر جنايت و خيانتي بزنند.

 فرمانده سپاه انصار الحسين (ع) استان همدان با تأکيد بر اينکه شهيد همداني روحيه شهادت طلبي را با تمام وجود و حتي پس از جنگ حفظ کرد، افزود: وي با دشمن شناسي به موقع نقش مهمي در خاموش کردن فتنه 88 ايفا کرد.وي گفت: شهداي مدافع حرم در سوريه حضوري مستشاري داشتند، به طوري که امثال شهيد همداني، مردم و به ويژه جوانان سوري را با آموزش هاي لازم سازماندهي دادند و تجربيات خود را به ملت سوريه منتقل کردند.

ابوحمزه به جنگ رواني و تبليغات سوء دشمنان اسلام و به ويژه امريکاي جنايتکار درباره اينکه ايران نيرو به سوريه اعزام مي کند، اشاره و تصريح کرد: اين گفته هاي پوچ تنها يک جنگ رواني است، در صورتي که ايران تنها در سوريه حضوري مستشاري دارد.

وي عنوان کرد: ملت کشورهايي مثل سوريه، لبنان فلسيطن و بحرين خود بيدار هستند و با الگو قراردادن روحيه استکبارستيزي ملت ما در مقابل دشمنان خود ايستاده اند، اما بايد دقت داشت که آنان نياز به حمايت هايي از جمله؛ غذا، دارو و کمک هاي بشردوستانه دارند و مي طلب که کشورهاي آزادي خواه در اين زمينه و در حمايت از مظلوم وارد ميدان شوند.

 فرمانده سپاه انصار الحسين (ع) استان همدان کشور سوريه را عمق استراتژيک ايران اسلامي دانست و گفت: لبنان، فلسطين و سوريه محور مقاومت هستند و اگر دشمنان از اين نقاط حساس عبور کنند به طور قطع با افکار شوم خود براي ضربه زدن به جمهوري اسلامي ايران نزديکتر مي شوند.

وي تصريح کرد: استکبار جهاني از نفوذ عقيدتي و معنوي ايراني اسلامي در سوريه، بحرين، عراق و فلسطين و کاهش نفوذ خود احساس خطر کرده است، وهرچه در توان دارد با تربيت ترويست و گروه هايي به مانند داعش به دنبال نا امن کردن منطقه هستند.

ابوحمزه افزود: بزرگاني چون سردار شهيد همداني که پيوسته روحيه شهادت طلبي خود را حفظ مي کرد، از تمام تجربيات خود به عنوان يک نيروي مستشار در سوريه براي هدايت جوانان سوري بهره برد.وي عنوان کرد: سوريه از آن جهت که در محوري ترين نقطه مقاومت قرار دارد و به کشورهاي فلسطين، لبنان و عراق دسترسي عمقي دارد براي جمهوري اسلامي ايران از اهميت بالايي برخوردار است.

انتهای پیام/یکانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر