چه تعداد ناشر داخلی در نمایشگاه کتاب تهران ثبت نام کردند؟

کمیته ناشران آمار حضور ناشران در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعلام کرد.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، 334 ناشر کودک و نوجوان، 1450 ناشر عمومی، 521 ناشر دانشگاهی و 142 ناشر آموزشی تا صبح روز چهارشنبه 12 اسفند از طریق مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب تهران نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کرده اند.

ثبت نام ناشران به منظور حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا پایان روز چهارشنبه 12 اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش،  این آخرین فرصت ناشران برای ثبت نام مقدماتی به منظور حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است و پس از این تاریخ کمیته ناشران داخلی هیچ مسئولیتی در قبال ناشرانی که ثبت نام نکرده اند، نخواهد داشت.

ناشران می‌توانند با توجه به زمینه فعالیت‌ خود به یکی از وب‌سایت‌های اعلام شده مراجعه کنند. برای این منظور ناشران عمومی می توانند به آدرس http://www.ipcu.ir ، ناشران کودک و نوجوان به آدرس http://www.cacbp.ir ، ناشران دانشگاهی به آدرس http://www.nbup.ir   و ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir  برای ثبت نام مراجعه کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.