کد خبر: ۵۵۳۲۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
وحید شیخ‌زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

وحید شیخ‌زاده از فعالیت‌های هنری خود از کودکی تا کنون صحبت می‌کند.

وحید شیخ‌زاده بازیگر در خصوص فعالیت‌های اخیر خود در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: من از سال 80 تا آخر سال 88 هیچ فعالیتی در عرصه بازیگری نداشتم. یکی دو سال اول را خودم مایل بودم تا کار نکنم. در آن برهه زمانی که از نوجوانی وارد دوره جوانی می‌شدم، بنا به دلایلی ترجیح دادم که کار نکنم.

وی بیان کرد: در این مدت تحصیلات خود را ادامه دادم. همچنین در کسب و کار نیز دستی بر آتش زدم. اما در سال 88، با بازی در اپیزود «بازگشت» از مجموعه «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» به بازیگری برگشتم. بعد از آن هم در کارهایی مانند «قهوه‌خانه بهشت»، سریال «سفید مثل ستاره»، «نیلی‌تر از مهتاب» و چندین تله فیلم کار کرده‌ام.

وی در مورد فعالیت‌های دیگر خود در زمینه دوبله اظهار داشت: من در عرصه دوبله نیز فعالیت داشتم. از سال 70 این کار را آغاز کردم و در اکثر فیلم‌ها به جای خودم حرف می‌زدم. من دوبله را همزمان با بازیگری شروع کردم. در مجموعه تلویزیونی «سیمرغ» من جای بچگی‌های بازیگر شهید کشوری حرف زدم. اما به مرور زمان کمتر دوبله را ادامه دادم.

شیخ‌زاده افزود: برای حضور در عرصه دوبله باید وقت کافی را به آن اختصاص داد. از طرفی من در وهله اول به تصویر و بازیگری علاقه‌مندم و در درجه دوم دوبله. البته پیشنهادهای زیادی برای فعالیت در دوبله داشتم؛ اما خودم کم‌کاری کردم.

وی تصریح کرد: در دوران کاری خود تجربه اجرا نیز داشته‌ام. «حکایت دریا» مستندی بود که در 25 قسمت تهیه و پخش شد. این کار در مورد کشتیرانی بود و در سال 89 به روی آنتن رفت. در ادامه پیشنهادهای خیلی خوبی برای اجرا نداشتم. اما اگر کاری باشد که به آن علاقه‌مند باشم به طور حتم آن را می‌پذیرم.

وحید شیخ‌زاده در پایان بیان کرد: امیدوارم مسئولین شبکه‌های مختلف شرایطی را فراهم کنند تا همه کسانی که در بازیگری حرفی برای گفتن دارند، بتوانند به دوران گذشته خود در بازیگری برگردند.انتهای پیام/کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر