کد خبر: ۵۵۶۶۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴
به گزارش گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به دیدن خبرهای گروه فضای مجازی نشده اید، ما پر بازدیدهای امروز سایت را برای شما در قالب یک خبر جمع کرده تا به راحتی به جالب ترین آنها دسترسی داشته باشید.بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهاناگر قبلا در نرم افزار تلگرام از گروهی خارج شده اید و دوباره قصد دارید به گروه باز گردید این ترفند را بخوانید.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهاندر دوران مدرن،ابزارهای بسیاری برای دفاع ساخته شده است که اسلحه از پرکاربردترین آن ها محسوب می شود.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانیک پسر ده ساله با هوشیاری و اقدام به موقع توانست جان 40 نفر را نجات دهد.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانتصاویر زیر مربوط به رستوران های عجیب و خطرناک در سراسر دنیاست.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانمرکز AnTuTu هر روز با انجام بررسی‌های خود روی گوشی‌های هوشمند مختلف، گزارش‌های جامع مربوط به میلیون‌ها دستگاه گوشی هوشمند را منتشر می‌کند.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانتصویری از رهبر معظم انقلاب منتشر شده که ایشان را در کنار جنگنده اف 14 نشان می دهد.بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانتصاویر زیبا و نادر زیر، مربوط به یک نوزاد کانگورو در درون کیسه ی مادرش است.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهانتصاویری از جدیدترین وزیباترین کشتی جهان را مشاهده می کنید که متعلق به کشور آلمان است.


بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهان

بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهان
فناوری با شتاب و سرعتی که دارد از اهمیت اسلوموشن یا حرکت آهسته غافل نشده است.بازگشت به گروه های حذف شده در تلگرام/مرگبار ترین سلاح های جهان/لیست ۱۰ گوشی پرسرعت جهان


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر