والیبال انتخابی المپیک - ژاپن

موسوی: به بازیکنان می‌گفتم انقدر حوشحالی نکنید!

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: با بچه ها شوخی می کردم و می گفتم اینقدر خوشحالی نکنید، مثل المپیک ندیده ها هستید!

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،سید محمد موسوی پس از کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: واقعاً جای خوشحالی دارد. دو روز قبل بعد از بازی با چین من احساس صعود داشتم، اما نشد که خوشحالی ما کامل شود. حالا خوشبختانه یک روز قبل از پایان مسابقات صعود ما قطعی شد و کار به بازی با ونزوئلا نکشید که بخواهیم دقیقه آخر با فشار و استرس کار کنیم.

وی افزود: اول به بازیکنانی که اینجا زحمت کشیدند، تبریک می گویم. بعد هم به کادر فنی و فدراسیون و همه آن هایی که برای والیبال زحمت می کشند، تبریک می‌گویم. خوشحالم و بعد هم این موفقیت را تقدیم مردمی می‌کنم که با ناراحتی های ما ناراحت می‌شوند و با شادی‌های ما خوشحال می‌شوند.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: یک تبریک دیگر هم باید به خانواده ام بگویم. حدود ۱۳ سال است که در خدمت‌ تیم‌های ملی جوانان ونوجوانان و بزرگسال هستم. خیلی وقت ها دوری ما را تحمل کردند این موفقیت را به مادرم عزیزم تبریک می گویم.

موسوی در پایان گفت: با بچه ها شوخی می کردم و می گفتم اینقدر خوشحالی نکنید، مثل المپیک ندیده ها هستید! واقعاً المپیک ندیده بودیم و بعد از ۵۲ سال این یک رویا شده بود که تعبیرش کردیم.

انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
تو عالی هستی 66666666666666
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
واقعا آفرین بچه ها دمتون گرم گل کاشتین از صمیم قلب خوشحال شدیم
آخرین اخبار