کد خبر: ۵۷۸۸۳۶۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
کد خبر : ۵۷۸۸۳۶۸
بندرعباس؛

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء گفت: دشمن قدرت ایران راپذیرفته و به آن اذعان دارد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس،  سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در بندرعباس در مراسم آغاز رژه ملی بزرگداشت هفته دفاع مقدس با تبریک هفته دفاع مقدس به ملت ایران افزود:بزرگداشت هفته دفاع مقدس ،بزرگداشت صلابت و پایداری یک ملت دریک جنگ نابرابر و کاملا تحمیلی با دشمنان است. 

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء گفت: امروز بر جهانیان روشن است که جنگ مطلوب نیست و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جنگ استقبال نمی کند اما با هر اقدامی که از سوی دشمن برای تجاوز به حقوق مردم ایران باشد سرسختانه به دفاع برمی خیزد.

سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید افزود: اگر کشوری از قدرت دفاعی برخوردار نباشد  مورد طمع دشمن قرار می گیرد  و تقویت قدرت دفاعی و تهاجمی ضروری است.

وی گفت: باید حیات عزتمندانه را در برابر باج خواهی های قدرت های سلطه گر جستجو کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء دلیل برگزاری این رژه ملی در بندرعباس  را لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در اثبات و نمایش قدرت ایران در آب های خلیج فارس به دشمنان و ایجاد رعب در آنها عنوان کرد.

سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید گفت: حضور آمریکا در منطقه و آب های خلیج فارس منشاء  ناامنی در منطقه است و خلیج فارس نباید جولانگاه دشمنان ایران شود.

وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران منشاء تامین امنیت در خلیج فارس هستند و با هر اقدام تحریک کننده ای به شدت برخورد می کنند.

امروز در رژه ملی بزرگداشت هفته دفاع مقدس  توان و اقتدار نیروهای مسلح در 4 بخش دریایی، هوایی، پیاده و یگان های محمول به نمایش گذاشته می شود. 

انتهای پیام/ر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ