کد خبر: ۵۸۸۱۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
مهمترین عناوین اقتصادی مورخ 12 آذر ماه؛

خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات به خاطر یخبندان و حل مشکلات اشتغال و ازدواج جوان با توسعه صادرات غیرنفتی از مهمترین عناوین اقتصادی امروز بوده است.

به گزارش خبرنگار بورس،بانک وبیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهم‌ترین عناوین اقتصادی امروز به شرح زیر است:

اتحادیه میوه و سبزی گفت: با توجه به فراوانی تولید و عرضه، نرخ انواع میوه ، سبزی و صیفی نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.


از خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات  تا توسعه صادرات غیرنفتی گره گشای اشتغال و ازدواج جوانانرضا جعفرزاده گفت: شركتهای هواپیمایی داخلی ملزم به همكاری با مسافران برای فریضه نماز صبح هستند.

با وجود تاکید بر نظارت و بازرسی اتحادیه صنفی برای جلوگیری از بروز تخلف اما یکی از نقایص موجود در عمل به این مهم ، نبود بازرس اتحادیه صنفی در سطح بازار طی روزهای آخر هفته و تعطیل است .از خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات  تا توسعه صادرات غیرنفتی گره گشای اشتغال و ازدواج جوانان


در متن ذیل به بررسی دو خودرو چانگان CS35 و برلیانس v5 ،ساخت کشور چین پرداختیم.

بنکدران و عمده فروشان حبوبات هم بالاخره طعم رکود را چشیدند و این روزها به جهت کسادی بازار پیاده روهای خیابان مولوی فقط از ترافیک کسبه شلوغ است.

از خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات  تا توسعه صادرات غیرنفتی گره گشای اشتغال و ازدواج جوانان

شاخص کل بورس در آخرین روز معاملاتی هفته ای که گذشت با 392.71 واحد افزایش و رشد 0.49 درصدی به 80.018 واحد رسید.

کارشناس اقتصادی گفت:با افزایش صادرات کالا و خدمات و اشتغالزایی پایدار علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی، بیکاری مانع بزرگ پیش روی ازدواج جوانان نیز حل خواهد شد.از خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات  تا توسعه صادرات غیرنفتی گره گشای اشتغال و ازدواج جوانان

بسته اقتصادی این هفته به بررسی به استعفای مدیرعامل شرکت راه آهن، استیضاح آخوندی و بررسی چزئیات واگذاری زمین پرداخته است.

رئیس جهاد کشاورزی استان مازندران گفت:برآورد اولیه حاکی از آن است که سرما و یخبندان اخیر حدود 9 هزار میلیارد ریال به باغات مرکبات، گلخانه ها و دام و طیور استان مازندران خسارت وارد کرده است.از خسارت 9 هزار میلیارد ریالی باغداران مرکبات  تا توسعه صادرات غیرنفتی گره گشای اشتغال و ازدواج جوانانانتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر