اردبیل؛

تداوم کارگاه های آموزش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی

مدیر کارگروه کنسرسیوم آموزش تخصصی تجهیزات پزشکی استان اردبیل گفت: برگزاری کارگاه های آموزش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی در استان اردبیل تداوم ‌می‌یابد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ سید اسماعیل صفوی افزود: نخستین تور آموزشسراسری و کشوری تجهیزات پزشکی ایران باعنوان کارگاه آموزش تخصصی و ورکشاپ تمرینی تعمیرات و نگهداشت تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی در حال برگزاری است.

وی افزود: هم اکنون نخستین دوره کالیبراسیون تجهیزات پزشکی و دومین کارگاه آموزش تخصصی و ورکشاپ تمرینی تعمیرات و نگهداشت تجهیزات پزشکی کلینیکی و بیمارستانی در حال ثبت‌نام است.

مدیر کارگروه کنسرسیوم آموزش تخصصی تجهیزات پزشکی استان اردبیل گفت: این تور کشوری و ورکشاپ آموزشی با برنامه‌ریزی و اجرای کنسرسیوم پارس آوات بی.ام.ای و همکاری مراکز دانشگاهی و آکادمیک معتبر در سراسر کشور در حال اجرا است.

صفوی بیان کرد: در نخستین ورکشاپ توانستیم رضایت حداکثری دانشجویان را کسب نماییم و شرکت‌کنندگان توانستند مهارت لازم به صورت عملی و تئوری کار با تجهیزات پزشکی را کسب نمایند که هم در دروس دانشگاهی و هم در زمینه فعالیت در بازار کار ، مفید ارزیابی می‌شود.

وی بیان کرد: برای کسب مهارتهای لازم و درک تئوری‌های خوانده شده در دانشگاه، حضور در این کارگاههای آموزشی و ورکشاپ‌های تمرینی که برای نخستین بار در استان و با این متد و گستردگی در سطح کشور بوده بسیار حائز اهمیت است و دانشجویان همه رشته ‌ها به خصوص رشته‌های مهندسی پزشکی، الکترونیک و برق می‌توانند از طریق وب‌سایت BMEcenter.ir در کل کشور و AsaBme.ir در استان اردبیل ثبت نام نمایند .

صفوی تصریح کرد: هدف از برگزاری تور آموزش سراسری و کشوری تجهیزات پزشکی تربیت و توانمندسازی نیروهای متخصص رشته مهندسی پزشکی است که این امر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری انجام می‌شود که انتظار می‌رود با حضور دانشجویان رشته مهندسی پزشکی به این هدف برسیم.

وی با بیان اینکه بعد از کارگاه آموزش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی آزمون تئوری و عملی برگزار خواهد شد، گفت: گواهینامه رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران صادر خواهد شد و امیدواریم داوطلبان با استفاده از این کارگاههای آموزش تخصصی سطح علمی و کیفیت عملی کار خود را ارتقا دهند.

انتهای پیام/ح

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر