کد خبر: ۵۹۲۰۶۷۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
اراک؛

مادر 60 ساله با اراده ای قوی با حضور در دانشگاه اراک در مقطع کارشناسی ارشد؛ پای درس فرزند استادش نشست .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ مادری که در سن 60 سالگیدر مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی فرزندش شد .
خانم مرضیه چشمه قصابانی پس از چند سال دور از تحصیل دوباره به سراغ علم آموزی رفت و حالا در مقطع کارشناسی ارشد در رشته تاریخ در دانشگاه اراک دانشجوی پسر خود شد.
خانم چشمه قصابانی با اشاره به اینکه قبلا تا کلاس ششم ابتدایی تحصیل کرده بوده افزود: در سال 79 شروع به ادامه تحصیل کرده و در سال 85 موفق به قبولی در رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی شده است.
وی علاقه به ادامه تحصیل و تشویق خانواده را علت تصمصم بر ادامه تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد دانست و ادامه داد : هم اکنون با تشویق فرزندانم و همسرم در رشته کارشناسی ارشد تاریخ در دانشگاه اراک مشغول به تحصیل هستم.
این مادر با اراده اضافه کرد: علاقه من به علم آموزی باعث شد تا دوباره به سراغ مطالعه بروم و قصد دارم که تا مقطع دکترا نیز تحصیلاتم را ادامه دهم.
وی از اینکه در دانشگاهی درس می خواند که استاد آن فرزند خودش ابراز خوشحالی کرد .
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته تاریخ دانشگاه اراک هم از اینکه خانم قصابانی هم کلاسی آنها است ابراز رضایت کرده و آن را باعث روحیه  دهی بیشتر دانشجویان دانسته اند.
 دکتر حاجی بابایی ، پسر خانم چشمه قصابانی و استاد دانشگاه مادر هم گفت: مادرم علاقه زیادی به تحصیل دارد و این امر باعث شده است تا در دانشگاه بسیار موفق باشد.
وی افزود: در نمره دادن و رفتار با مادرم هیچ گونه تفاوتی با دانشجویان دیگر قائل نمی شوم و با عدالت رفتار می کنم ولی به همت مادرم و تمام کسانی که در سنین بالا به تحصیل مشغول هستند نمره 20 می دهم.
عروس این مادر دانشجو هم از عشق به تحصیل و جدیت در کارهای همسر شوهرش ابراز خوشحالی کرد.
یادمان باشد که کسب دانش  وعلم آموزی سن و سال و شرایط خاص نمی شناسد و هیچ وقت برای پرورش فکر و آموزش علم دیر نیست .
انتهای پیام / ف

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر