معاون فرهنگی اداره کل اتباع وزارت کشور ایران:

باید با کمک نخبگان پناهنده افغانستان را آباد و سرافراز کنیم

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره کل اتباع و امور مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران گفت: باید با کمک نخبگان پناهنده افغانستان را آباد سازیم.

باید با کمک نخبگان پناهنده افغانستان را آباد و سرافراز کنیمبه گزارش خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام و المسلمین صالحی معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره کل اتباع و امور مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران در سومین همایش کشوری «نخبگان پناهنده، نخبه‌پروری و رسالت ایشان در بازسازی افغانستان» که امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهارداشت: امروز ایران اسلامی 40 هزار نخبه را برای ساختن افغانستان پرورش داده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که با فرامین مقام معظم رهبری ایران  زمینه آموزش و تحصیل دانش آموزان در ایران اسلامی در کنار سایر خدمات نوع‌دوستانه فراهم شده است.

حجت الاسلام صالحی ادامه داد: با این فرامین امروز 410 هزار نفر در مدارس ایران اسلامی مشغول به تحصیل هستند که به لشکر بازسازی کشور مسلمان افغانستان افزوده می‌شوند.

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره کل اتباع و امور مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران نخاطرنشان کرد: باید با کمک نخبگان پناهنده افغانستان را آباد و سرافراز کنیم.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.