کد خبر: ۵۹۶۶۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
طی پیامی؛

رییس ستاد کل نیروهای مسلح روز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت.

سرلشکر باقری روز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفتبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی روز 19 بهمن ماه که مصادف با روز نیروی هوایی ارتش است را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم  
                                                              
 سلام ای نگهبانان آسمان ،سلام بر شما که در اوج زیسته اید و بر الطاف نامتناهی نگریسته اید، نام شهیدان پر آوازه ای همچمن شهید عباس بابیی ،شهید ستاری،شهید جواد فکوری ،شهید عباس دوران و شهید مصطفی اردستانی و دیگر شهدای آن نیرو در کارنامه درخشان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می درخشد، پروازتان در بیکران آبی آسمان با سرود حماسه آمیخته است، نامتان بلند و پر افتخار باد.      
                                                              
 در روز نوزدهم بهمن سال 1357 ،نظامیان متعهد نیروی هوایی ،با حضور در اقامتگاه رهبر بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)در مدرسه رفاه و بیعت با آن حضرت، سندی از افتخار،حماسه، رشادت و ایمان را در برگ های زرین تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسانیدند. 

نقش ارزنده همبستگی با شکوه ارتش، به ویژه نیروی هوایی در اضمحلال و شکست رژیم ستم شاهی، نشان دهنده شعور ایمانی و انقلابی این عزیزان فداکار و عشق ورزیدن به آرمان های مقدس و آزادی خواهانه ملت، در این سرزمین بود که موجب شد تا علی رغم فشارها و اختناق شدید آن روز، گام در میدان مبارزه با ظلم و جور نظام پهلوی گذاشته و یک صدا با ملت دلاور در 19 بهمن ماه 1357 ،حماسه پر شکوه این بیعت را در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمایند.  
                
اینجانب فرارسیدن روز نیروی هوایی را ،به شما برادران نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می نمایم. امیدوارم در پناه الطاف خداوند متعال و عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و پیروی از نائب بر حقش، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) روز به روز بر اقتدار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده گردد.
با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده گرامیتان ،پیروز و موفق باشید.

سرلشگر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح


انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر