کد خبر: ۵۹۷۶۶۰۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
چمران خبر داد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پاساژ علاء الدین تا پایان بهمن ماه تخریب می شود و هزینه های تخریب به علاوه 15 درصد جریمه از مالک اخذ خواهد شد.

ضلع شمال طبقه اضافه علاء الدین تا پایان بهمن تخریب می شود

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان  مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با تأكید بر این كه طبقه هفتم اضافه بر طبقات قبلی و به صورت غیر مجاز ساخته شده بود، گفت: بر اساس قانون، شهرداری موظف به حذف این طبقه بوده است كه با توجه به اخطارو فرصت هایی كه به مالک برای تخریب طبقه هفتم غیر مجاز داده شد و مالک همچنان از اعمال قانون خودداری كرد و كار برچیدن این طبقه توسط شهرداری انجام شد .

چمران افزود: پیش از شروع كار به صاحبان مغازه ها برای جمع آوری وسایلشان اطلاع دادیم و مسئولیت خسارت صاحبین واحدهای طبقه هفتم به عهده مالک پاساژ است.

وی با توجه به اظهارات مالک پاساژ علاء الدین مبنی بر پرداخت عوارض به شهرداری منطقه 11 بیان كرد : این ساختمان دارای رأی دیوان عدالت اداری بوده و روند قضایی و قانونی را طی كرده و سپس حكم تخریب صادر شده است.

چمران با بیان این كه تأسیسات موجود در این حفظ خواهند شد، ادامه داد: ضلع شمال طبقه اضافه پاساژ علاء الدین تا پایان بهمن ماه تخریب می شود و هزینه های تخریب به علاوه 15 درصد جریمه از مالک اخذ خواهد شد.

همچنین اقبال شاكری رئیس كمیته عمران شورای شهر با تأكید بر این كه رأی تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین پس از 6 ماه بررسی كارشناسان متخصص توسط كمیسیون ماده 100 صادر شده است، گفت: از هفته آینده با همكاری سازمان های مربوطه ایمن سازی ساختمان های نا ایمن در مناطق 11 و 12 آغاز خواهد شد و با حكم دادستانی به ساختمان های نا ایمن این مناطق ورود می كنیم.انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر