کد خبر: ۵۹۸۳۳۵۲
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با صدور پیامی؛ ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه؛ نقش ورزش در عرصه تحکیم پیوند‌ها و دوستی‌ها بین مردم و ملت ها، فارغ از مسائل سیاسی را ستود.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد را تبریک گفتبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی؛ ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه؛ نقش ورزش در عرصه تحکیم پیوند‌ها و دوستی‌ها بین مردم و ملت ها، فارغ از مسائل سیاسی را ستود.

متن کامل پیام بدین شرح است:

به نام خدا

پیروزی مقتدرانه و قهرمانی غرور آفرین کشتی گیران عزیز کشورمان برای ششمین بار متوالی؛ در مسابقات جام جهانی کشتی که با حضور مدعیان قدرتمند این رشته ورزشی حاصل شد؛ موجی از شادی و غرور را در دل ایرانیان شرافتمند برانگیخت.

این پیروزی را خدمت ملت بزرگوار ایران و قهرمانان ملی پوش و غیور تبریک عرض می‌نمایم و مراتب تقدیر و تشکر خویش و نمایندگان مردم را از مربیان، کادر فنی، مسئولان و همه دست اندرکاران برگزاری این رویداد جهانی ابراز می‌دارم و میزبانی خوب مرزداران غیرتمند کرمانشاهی را می‌ستایم.

حضور تیم آمریکا در این مسابقات و پیروزی ایران از جهات دیگری هم حائز اهمیت است و آن تجلی اراده معطوف به قدرت و خواست مردم در دیپلماسی که توسط دولتمردان هوشمند ما تحقق یافت و پیامی بود به مردم آمریکا که نابخردی و مواضع نا پخته دولتمردان آن‌ها ما را از اعمال سیاست‌های راهبردی و احترام و دوستی با ملت آمریکا باز نخواهد داشت و همچنین بازتاب نقشی که ورزش در عرصه تحکیم پیوند‌ها و دوستی ها، فارغ از مسائل سیاسی بین مردم و ملت‌ها ایفا می‌کند.

خداوند را برای کسب همه این توفیقات توسط قهرمانان کشتی و ملت شریف ایران سپاسگزاریم.

محمدرضا تابش
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/ 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر