کد خبر: ۶۰۰۶۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مردم با کد ملی خود می توانند به سامانه رسمی سازمان خصوصی سازی برای سهام عدالت به مرور ورود پیدا کنند

به گزارشخبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،« تعیین تکلیف سهام عدالت » موضوع گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما بود که میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی و محمد رضا پور ابراهیمی ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به بحث پیرامون آن پرداختند.

صدور صورتحساب برای دارندگان سهام عدالت از فردا آغاز خواهد شد

در ابتدای این بحث پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: وعده ای از حدود ۱۰ سال قبل به مردم داده شده بود و  قرار بود از ۶۰ شرکت سرمایه پذیر، سهامی در اختیار مشمولین سهام عدالت قرار داده شود و همچنین قرار بود از محل سود همان سهام ارزش آن سهام وصول و به خزانه واریز شود.

وی افزود: همچنین قرار بود در پایان ده سال، اگر از محل سود ارزش سود تعبیه شد همه سهام، به اندازه ای که از محل سود وصول می شود ، به مشمولان تعلق گیرد مگر اینکه کسی بخواهد الباقی را خود نقدا بپردازد تا همه سود برای او آزاد شود.

رئیس سازمان خصوصی سازی با تاکید بر اینکه سهام عدالت مربوط به جناح سیاسی خاصی در کشور نیست ، اظهار داشت: اولین مصوبه توزیع سهام عدالت در دولت هشتم، شکل گیری اغلب مصوبات آن در دولت های نهم و دهم بود و در دولت یازدهم نیز این طرح به سرانجام خواهد رسید.

پوری حسینی تصریح کرد: برخی ها فکر می کردند وعده و وعیدها در رابطه با سهام عدالت محقق نخواهد شد اما به لطف خدا و با یک وفاق ملی بخش اعظمی از وعده ای که ده سال پیش داده شده بود محقق خواهد شد و از فردا برای همه مشمولان سهام عدالت صورتحساب صادر خواهیم کرد.
 
وی افزود: بر این اساس برای ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزارو ۱۹۳ نفر از دارندگان سهام عدالت ، صورتحساب صادر خواهد شد تا مشمولان از وضعیت سهام و سودهای خود مطلع شوند.

در ادامه این بحث پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز این اقدام دولت را یک گام به جلو دانست و گفت: بر اساس حکمی که مقام معظم رهبری در سال ۸۵ دادند تا بحث واگذاری سهام عدالت انجام شود مقرر بود که در یک بازده زمانی ۱۰ ساله، از زمان آغاز، شرکت های مشمول ، واگذار و درصدی از سهام آن ها نیز واگذار شود و به تدریج از محل سود به نحوی پرداخت گردد که در پایان دوره، عدد یک میلیون تومان ارزش که در آن سال مبنا بود بتواند تسویه شود و سپس مالکیت آن بر اساس محاسباتی که در سال ۸۵ انجام شده بود صورت پذیرد.

وی افزود: نزدیک به ۲۰ درصد جمعیتی که آقای پوری حسینی به آن اشاره کردند در سال ۸۵ دارنده سهام شدند و مابقی نیز در قالب سیاست های اصل ۴۴، یکی دو سال قبل به این مجموعه اضافه شدند لذا از نظر ما آن هایی که در سال ۸۵ دارنده سهام شدند و قانون ده ساله برای آن ها تمام شده باید وضعیت شان را تعیین تکلیف کرد و مابقی که ده سالشان تکمیل نشده نمی توانند سهمی دریافت کنند.

توزیع سود بین مشمولین از تیرماه تا اسفند ماه سال ۹۶ خواهد بود

پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در بخش دیگری از اظهاراتش در خصوص زمان توزیع سود سهام بین مشمولین و مبلغ سود نیز بیان داشت: هرچند مصوبه شورای عالی اصل ۴۴ اجازه پرداخت سود را داده است اما با توجه به اینکه مجامع شرکت های مشمول سهام عدالت، تیرماه سال آینده برگزار می شود، طبق قانون تجارت، شرکت ها ۸ ماه برای توزیع سود فرصت دارند، توزیع سود بین مشمولین از تیر تا اسفند ماه سال ۹۶ خواهد بود .

وی افزود: از نظر تجربه در ۴ سال گذشته نیز ماکسیمم سودی که در طول یک سال تصویب شده در عالی ترین سطح ، ۷ هزار میلیارد تومان و در نازلترین مقدار کمتر از ۴ هزار میلیارد تومان بوده استکه  اگر پایین ترین حد را در نظر بگیریم برای هر کسی که سهم کامل داشته باشد حدود یک صد هزار تومان می شود برای هر سال منظور کرد. 
 
پور ابراهیمی در ادامه برنامه با اشاره به اینکه،  در سالهای 86 تا 88 پرداخت هایی به صورت نقدی انجام شده است گفت: بنده می خواهم بگویم از این پرداخت ها جامعه محروم  شده است.

وی با اشاره به اینکه،  اشکالاتی بر عملکرد وجود دارد اظهار داشت: آخرین وضعیت تغییرات پرتفو سهام عدالت را نمی دانیم و  الان تعداد زیادی از شرکت های بورسی و غیر بورسی داخل پرتفو هستند که برخی از آنها قیمت گذاری شان تعیین قطعی نشده است.

پور ابراهیمی تصریح کرد: از سال 86 تاکنون بر روی  هفت شرکت تغییراتی انجام شده است و طبق مصوبه سال 86 ، 30 درصد سهام شرکت ها واگذار شد.

پوری حسینی با اشاره به اینکه، یک عده ای در سالهای 86 تا 88  چهل ، شصت و  هشتاد هزار تومان  سود از شرکت ها گرفتند گفت: هزار و سیصد و هشتاد و چهار میلیارد تومان در آن سالها سود از سوی خصوصی سازی توزیع شده است.

از 60 شرکت سرمایه پذیر25 مورد غیر بورسی است


رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه، از 60 شرکت سرمایه پذیر 25 مورد غیر بورسی است گفت: اگر قرار باشد به اقدامات سالهای قبل  برگردیم و الان آنها را اصلاح کنیم ممکن است اتفاقات نامطلوبی رخ دهد بنابراین هر آنچه در گذشته اتفاق افتاده و احتیاطا خلاف بوده باید با مسامحه از آن عبور کرد.

پوری حسینی با اشاره به اینکه، قرار نیست از 49 میلیون نفر کسی را کنار بگذاریم عنوان کرد:  سودی که از 60 شرکت گرفتیم به خزانه واریز شده است و تا ریال آخر آن معلوم است که ما چقدر سود گرفتیم.

90 درصد پالایشگاه نفت تهران به سهام عدالت داده شد


وی با اشاره به اینکه، مرجع تصمیم گیری برای اینکه کدام شرکت وارد سبد بورس شده هیات وزیران است ادامه داد: دولت حق دارد 20 درصد سهام مجموعه پالایشگاه ها را داشته باشد اما به نظر دوستانمان در دولت جدید تصمیم دولت وقت به مصلحت نبود زیرا مثلا90 درصد  پالایشگاه نفت تهران به سهام عدالت داده شده است و یا اینکه40 درصد پالایشگاه اصفهان متعلق به سهام عدالت است.

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه، دولت در همه پالایشگاه ها20 درصد سهم دارد افزود: 50 میلیون مشمول ثبت نام شده قطعی داريم.

سامانه سازمان خصوصی سازی www.samanese.ir است

پوری حسینی با بیان اینکه، سامانه سازمان خصوصی سازی برای سهام عدالت samanese.ir  است ادامه داد: 200 هزار نفر تا به امروز به این سامانه مراجعه کردند.

مردم طی 10 روز به مرور می توانند به سامانه مراجعه کنند


وی با اشاره به اینکه، مردم طی 10 روز به مرور می توانند به سامانه مراجعه کنند اظهار داشت:  2 میلیون نفر از49 میلیون دارنده سهام ، دار فانی را وداع کردند لذا، وراث در اطلاعیه بعدی می توانند اقدام کنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه، اگر به کسی500 هزار تومان سهم  تعلق می گیرد باید اذعان داشت که ارزش بازار یک میلیون تومان است گفت: باید برگه سهام عدالت به مردم واگذار شود لذا حلقه واسطي که گم شده باید زودتر وصل شود.

وی با طرح این سوال که، براساس چه چیزی ارزیابی عملکرد  انجام می دهیم ادامه داد: اخیرا هیات وزیران مصوبه ای را گذرانده که جالب است بدانید در اول اسفندماه شرکت های پالایش نفت اصفهان،  تهران، بندرعباس، تبریز، لاوان، شیراز و کرمانشاه را از مجموعه سهام عدالت خارج کردند که اصلا چنین چیزی نداریم.

پور ابراهیمی با اشاره به اینکه، به جای آنها دو مجموعه دیگر جایگزین شده است عنوان کرد: این دو مجموعه غیر بورسی است و این مسئله با بند های واگذاری متفاوت است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه، پرتفو سهام عدالت سیال است افزود: باید برگه سهام عدالت به مردم واگذار شود تا آنها تصمیم بگیرند که نگهداری کنند یا به فروش برسانند. 

پور ابراهیمی با اشاره به اینکه، کل پرتفو شناور است تصریح کرد: سهام عدالت در اقتصاد ایران زمانی می تواند تعیین تکلیف شود که مالکش بتواند تصمیم گیری کند.

سهام عدالت منشأ بروز بسیاری از مشکلات اقتصادی به دلیل عدم نظارت شده است


وی با بیان اینکه،  سهام عدالت منشأ بروز بسیاری از مشکلات اقتصادی به دلیل عدم نظارت شده است عنوان کرد: تعیین تکلیف سهام عدالت از حوزه فضای سیاسی فراتر است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد:  به جای دادن صورت حساب از اول فروردین، دولت می توانست لایحه کامل در رابطه با سهام عدالت تهیه کند.

اگر کسی ما را متهم به سیاسی کاری کند به آن توجه نمی کنیم

رئیس سازمان خصوصی سازی در بخش دیگری از برنامه با اشاره به اینکه، اگر کسی ما را متهم به سیاسی کاری کند به آن توجه نمی کنیم ادامه داد: از خودمان شناخت داریم و می دانیم که سیاسی کاری نیست اما در دروازه را می توان بست اما دهان مردم را نه.

وی با اشاره به اینکه،  ما به دنبال اجرای قانون هستیم افزود: باید مردم را از بلاتکلیفی در آورد و آنها را به دارایی هایشان برسانیم.

مردم از فردا می توانند به سامانه  سازمان خصوصی سازی برای سهام عدالت مراجعه کنند

رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت : مردم از فردا می توانند به  سامانه سازمان خصوصی سازی برای سهام عدالت مراجعه کنند لذا فردا 17 اسفند ماه کسانی که کد ملی آنها به  عدد 7 ختم می شود می توانند به سامانه دسترسی داشته باشند و هر روز متعلق به یک عدد است.

 تلفن مرکز پاسخگویی به سوالات در باره سهام عدالت83338 است

پوری حسینی با بیان اینکه،تلفن مرکز پاسخگویی به سوالات در باره سهام عدالت 83338 است گفت: این مرکز با 90 خط به صورت 24 ساعته فعال است  و سوالاتی به صورت اتوماتیک در سیستم ثبت شده که مردم می توانند به پاسخ مورد نظر دست یابند.

وی با اشاره به اینکه، 20 اپراتور مشغول به کار خواهند بود افزود: به دو دهک اول جامعه همه سهام تعلق می گیرد اما خوب بود برگه سهام را هم تقدیم می کردیم.

در باب سود کسی متضرر نخواهد شد

پوری حسینی با اشاره به اینکه، مشمولان نباید از حق خود در طول 10 سال عقب بمانند گفت:  در باب سود کسی متضرر نخواهد شد.

پور ابراهیمی با اشاره به اینکه، در خصوص واگذاری باید گفت دارایی مشا بین دولت و مردم توزیع شود ادامه داد: امکان دارد 60 درصد برای دولت و40 درصد متعلق به مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه، باید به مردم برگه ای بدهیم که ارزش را منتقل کند گفت:  این صورت حساب که از سال آینده داده می شود جزئی از مطالبه مردم است لذا، ارزش پرتفو باید متناسب با شرایط امروز باشد این در حالی است که ارزش پرتفو به ضرر مردم کاهش پیدا کرده است.
 
 انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۲
در انتظار بررسی: ۰
یوسف اشرفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
سهام ثبت نام کردیم ولی نمیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
سلام‌دومرحله‌سهام‌عدالت‌ریختن‌ولی‌واسه‌مانریختن‌اشکالش‌چیه
جعفرسلیمانی دولت اباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
چرابه یکی یک میلیون سهام اولیه دادن به یکی یانصدهزاربه یکی چهارصدهزارچه جوری محاسبه شده
جعفرسلیمانی دولت اباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
چرابه یکی یک میلیون سهام اولیه دادن به یکی یانصدهزاربه یکی چهارصدهزارچه جوری محاسبه شده
ولی الله شعبانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
با سلام خسته نباشی بنده ولی الله هستم نیمه دوم سهام عدالت برای من و فرزندانم هیچی نریختن جریان ماجرا چیست
علی ابراهیمی فر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
برای من سهام عدالت نریختن
سها
|
United States
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چراسهام عدالت مرحله دوم منوواریزنکردند
شاهپورحقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
ماثبت نام نکردیم چطورثبت نام کنیم.
علی جهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
باسلام چطور میتونم با کد رهگیری وارد سایت بشم همه اعضای خانواده که باهم برای سهام عدالت ثبت نام کرده بودن سود سهام دریافت کردن ولی من کد ملی میزنم پیام میده تو سیستم ثبت نشده!! لطفا از سیستم خارج شو!!!؟ اگه ثبت نشده چطور به من کد رهگیری دادین؟؟! چطور و چگونه و از کجا!پیگیری کنم! لطفا جواب؟؟؟؟ ممنون.
الهام کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
چرا سود سهام عدالت من واریز نشده
الهام کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
چرا سود سهام عدالت من واریز نشده
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
تا حالا واریز نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
خیلی عالی بود
ملیحه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
سلام خسته نباشید ببخشید من شمارشبا رودرسيستم ثبت کردم ولی برا من پول نیومده هنوز
ملیحه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
سلام خسته نباشید ببخشید من شمارشبا رودرسيستم ثبت کردم ولی برا من پول نیومده هنوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
چرا سهام عدالت به ما تعلق نمیگیر دونفر هم تحت پوشش داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
سودسهام عدالت من به حسابم نیومده مشکلش چیه
صلاح الدین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
سلام ججوری با کد ملی وارد بشم
خیزراوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
سلام کدملی من اخرش 7 کی بحسابم واریز میشود
خیزراوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
سلام کدملی من اخرش 7 کی بحسابم واریز میشود
امید ثقفی پور
|
Netherlands
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
مرحله چند واریز شده
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
چجوری ببینم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
چجوری ببینم
داوود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
چجوری با کدملی وارد بشم
داوود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
چجوری با کدملی وارد بشم
علیزاده
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
سلام ازکجابفهم سودسهام پرداخت شده یانه
پاسخ ها
الهه شیری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
ازکجابفهمم سود سهامم واریز شده یا نه
یوسف
|
United States
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
به من ۴۰خیلی کمه زیزنظربیمارستان بندرعباس شهید محمدی هستم
SARA
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
سلام می خواستم بدونم اونایی که ثبت نام نکردن کی باید ثبت نام کنند .من خودم و همسرم ثبت نام کردیم ولی دختر و پسرم موندن .البته دخترم 10 سالش و پسرم 3 ساله لطفا راهنمائی کنید.
Fatemeh
|
Germany
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
سلام چجوری باکدملی ببینم سهام اومده ب حسابم هرچی میزنم نمیادچکارکنم
فاطمه افشار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
سهام عدالت ما پرداخت نشده
سید حمید رضا سجادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
سلام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
باسلام و خسته نباشید خدمت شما....ببخشید یک سوالی داشتم.ما در مرحله اول سهام عدالت ثبت نام کردیم و کد رهگیری را هم دریافت کردیم ولی خبری نشده است والان که وارد سایت میشویم میگه شمادرفهرست مشمول ثبت نام شده ها نیستید...تکلیف چیه ؟
هاجرصفایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
باسلام.سودسهام،عدالتم،واریزنشده.برای،پدرومادر،وخواهرم،واریزشده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
سهام عدالت بنده واریز نشده
حس مقیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
من 3مرتبه ثبت نام کردم هنوزاسمی ازمن نیست چرا؟علت چیست
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
آقا چجوری وآرد سامانه بشیم
پیام شریفی
|
United States
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سلام ایا پول بعد از ثبت شماره شبا واریز میشود چون من شماره شبا را هنوز ثبت نکردم.
فاطمه روستايي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سهام عدالت
جواد
|
United Kingdom
|
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سلام
جواد
|
United Kingdom
|
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سلام
هادی رایگانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خوبه عالیه
دریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
سلا,م حتما باید ب سایت مراجعه کنیم ببینیم,یا اینکه اگ یع صورت حساب از حسابمون بگیریم مشخص میشه واریز شده یا نه؟
نادر محمدی کله سر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
اطلاع از نتیجه ثبت نام در سهام عدالت ندارم
Goran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
سلام با تشکر از زحمات شما هرکاری میکنم با کد ملی وارد نمی شوم نمیدانم سهام عدالت به ما تعلق میگیره یانه
مبین محمدی
|
Netherlands
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
سایتش باز نمیشه
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
این تلفن 83338 که اعلام میکنه در شبکه وجود ندارد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
باسلام اززحمات شما و همکارانتون تشکرمیکنیم
jahangir
|
Netherlands
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
واقعااین مسخره بازیها چیه سر مردم بدبخت درمیارین هرآدرسی گذاشتین راجع به مشاهده سهام ناعدالت همشون دروغ ووقتی واردمیشی تبلیغ شورت و کرست هستش.واقعاازصمیم قلبم واسه نابودیتون دعامیکنم
علی میرزایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
سلام سودسهام کی قابل برداشته؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
چشم
کریم قادری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
در خصوص سهامعدالت
علی آرامده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
سلام اگرمردم نفری400هزارتومان داشتندمیزدندبه زخم کارشون لطفاکاری کنیدکه ازپول سهام عدالت هرمقداراست بعدازچندسال بتوانیم استفاده کنیم مردم گرفتارند،قرض دارند،بچه دارند بالاخره هرکاربکنیدخیرش پیش بانی،وباعثان خیراست من الله توفیق
روح الله مرادپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
چرابازنمیشه سایت روی شروع قفل شده اصلا هنگار عکس گذاشتین
سجادمختارزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
میشه راهنمایی کنید من سهام ندارم ولی خانمم داره شماره شبا خودم بدم یا خانموبعدخودم چجوری بگیرم
سجادمختارزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
میشه راهنمایی کنید من سهام ندارم ولی خانمم داره شماره شبا خودم بدم یا خانموبعدخودم چجوری بگیرم
زاهدشمسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
واقعا سهام عدالت خوبه ازهیچی بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
ایا امکان ثبت نام برای اخذ سهام عدالت وجود دارد
قادری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
سلام بنده قادری،هیت امنای مسجد اقا امام حسن مجتی من سی سالم وتا هالا ثبتنام نشده ام برای سهام عدالت باید چه کار کنم راهنماییم کنید
قادری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
سلام بنده قادری،هیت امنای مسجد اقا امام حسن مجتی من سی سالم وتا هالا ثبتنام نشده ام برای سهام عدالت باید چه کار کنم راهنماییم کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
باسلام
محمدرضارستمی جوانمردی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
۵سال است ثبت نام کردم با خانوار ۷نفره هرچی میگردم هیچ نشانی نیست شمارا بخدا کمک کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
همه اینها الکیه زیاد جدی نگیرید
حبیب اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
۲۰۹۶۵۰۰۹
حمزه کرمانشاهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
تمام مردم را سرکار گذاشتید
ولی الله لشکری
|
United Kingdom
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
من درآموزش وپرورش منطقه 8 مربوط به بازنشستگان ثبت نام نموده ولی حالا شماره ملی ام تایید نمی شود .راه چاره چیست
علی محمد عابد نیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
سلام من شماره شباب راوارد کردم اما جوابداستعلام نیامد
فرشته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
سلام .من شماره شبا راثبت کردم بیست روز قبل ولی هیچ پیامک تاییدیه ازطرف بانک دریافت نکردم الان چطوری مطلع شوم؟
مهیار حبیب زاداقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
من اسمم درسامانهس است ولی به دلیل اشتباه نوشتن اسمم به من برگه. سهام عدالت ندادند حال من چه کار کنم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
برای اعلام نتیجه ثبت نام تو چ سایتی بریم؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
سایتش باز نمیشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
سلام ماچند سال پیش ثبت نام کردیم ولی کد ملی راکه وارد می کنیم میگه شماره ملی شما ثبت نشده راهنمایی کنید با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
اصلا وارد نمیشه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
باعرض سلام.
بنده شماره شبای یک فرد دیگر رابرای خودم وارد نمودم و به درستی در سیستم ثبت شد.لطفا من را راهنمایی کنید.ممنون میشم از سایت خوبتون.
کبرا نکوکاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
سلام چندسال پیش ثبت نام کردم ولی بچه هام چون از من جدا بودن و حضانت اونا هم با پدرشون بود اقدامی نشده الان پدرشون میتونه اقدام کنه؟یا دخترم ۱۹ سالشه خودش میتونه ثبت نام کنه؟
احمد توکلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
سلام من شماره شباچند نفر را۳۰فروردین اشتباه وارد کردم حالا باید چه کارکنم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
چرا شماره شبا ثبت نشده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سهام عدالت قبلن گرفتیم الان میکن به شما تعلق نمی گیره باید چکار کنم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
باسلام ما ثبت نام کردیم ولی شماره حساب ندادیم ایا هممون باید شماره حساب داشته باشیم ما 5 نفر هستیم.کوهی از البرز
ناشناس
|
France
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
برای ثبت نام چ کنم
مرتضی کتابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
بنده فکر کنم ثبت نام کردم اما مدرکی ندارم چکار کنم
ايراندخت كاوه
|
Germany
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شماره حساب شبا كجا بايد تايپ بشه ممنون
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
اصلاسایت بازنمیشه.
مریم دشتی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
با عرض سلام و خسته نباشید.
یکی از پرسنل سازمان بورس و اوراق بهادار هستم سال 85 از طرف سازمان ثبت نام انجام شد و برگه های سهام را دارم اما هیچگونه اطلاعی از سود آن و دریافتش نشد تا الان که از طرف سازمان خصوصی سازی اعلام شد . سوال بنده از شما این است که آیا سهام بنده اعتباری داره تلفنی هیچ جوابی نگرفتم میشه امکان پاسخ گویی هست هم پسرم و هم خودم دارای این سهام هستیم . از چه طریق میتونم مطلع شوم
محمدرضارحمتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
شماره ملی۲۲۹۹۰۲۷۸۰ برای ثبت نام سهام عدالت
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
اصلاً باز نمیشه
حسن سعادتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
نمیشه وارد شد. . . ؟
کیانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
مطالب زیر گزینه شروع نمیاد منظورمه
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
اصلا بازنمیشه فقط روی گزینه شروع ثابته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
ثبت نام نشده ها باید چه کنند. می دونید چه جنگی بین مردم راه افتاده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
سایتش باز نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
پس بقیه عددها کی مراجعهئ کنند.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر